اخبار و اطلاعیه ها

با صدور حکمی از سوی مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران صورت گرفت:


با صدور حکمی ازسوی مهندس طاهرموهبتی رییس هیات مدیره ومدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، دکتر مهدی ریاحی فر به سمت عضو هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آتیه سازان حافظ منصوب شد.

با صدور حکمی ازسوی مهندس طاهرموهبتی رییس هیات مدیره ومدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، دکتر مهدی ریاحی فر به سمت عضو هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آتیه سازان حافظ منصوب شد.

به گزارش آتیه سازان حافظ به نقل از اداره کل روابط عمومی واموربین الملل سازمان بیمه سلامت ایران، در متن این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر مهدی ریاحی فر 
با سلام  
نظر به تعهد، دانش و تجارب ارزنده جناب عالی و به استناد مصوبه مورخ 19‏/10‏/96 هیأت مدیره سازمان بیمه سلامت ایران به موجب این حکم به عنوان عضو هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ منصوب می شوید. در این راستا انتظار می رود ضمن استفاده از تجارب و ظرفیت های تخصصی موجود در کشور و بر اساس اسناد بالا دستی از جمله سیاستهای کلی سلامت و اقتصاد مقاومتی و نیز قانون برنامه ششم توسعه کشور موجبات دستیابی به اهداف کلان آن مجموعه را در چارچوب برنامه مصوب شرکت فراهم نمایید. از درگاه ایزد متعال توفیقات شما را در انجام وظایف محوله مسألت می نمایم.
طاهر موهبتی 
رییس هیات مدیره و مدیر عامل
 
گفتنی است ریاحی فر دارای مدرک دکتری و کارشناسی ارشد مدیریت خدمات درمانی و کارشناسی مدیریت بیمه است.
وی همچنین از مدرسین دروس تخصصی بیمه و اقتصاد سلامت در دانشگاه های مختلف تهران و عضو نخبگان مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی و دارای تالیفات و کتب متعددی در زمینه اقتصاد سلامت و بیمه های اشخاص می باشد.
ریاحی فر پیش از این عهده دار سمت مدیر عامل شرکت بیمه حافظ، عضو هیات مدیره شرکت سهامی بیمه ایران، مدیرکل نظارت فنی بیمه مرکزی ایران، مدیر کل فنی بیمه مرکزی ایران ، مشاور عالی مدیرعامل و رییس شورای فنی بیمه سرمد  و مدیر بیمه های اشخاص بیمه ایران بوده است.