اخبار و اطلاعیه ها

معاون بیمه و خدمات سلامت آتیه‌سازان حافظ خبر داد:


معاون بیمه و خدمات سلامت آتیه‌سازان حافظ از اجرای طرح آزمایشی صدور معرفی‌نامه الکترونیک به صورت آزمایشی در 6 استان خبر داد.

 

 

معاون بیمه و خدمات سلامت آتیه‌سازان حافظ از اجرای طرح آزمایشی صدور معرفی‌نامه الکترونیک به صورت آزمایشی در 6 استان خبر داد.

معاون بیمه و خدمات سلامت آتیه‌سازان حافظ در توضیح اجرای این طرح، گفت: طی اجرای این طرح بیمه‌شدگان می‌توانند در هر زمان، اعم از روزهای تعطیل با مراجعه به مراکز طرف قرارداد شرکت، مستقیماً از مرکز درمانی معرفی‌نامه دریافت کنند، اما در موارد خاص که صدور معرفی‌نامه نیاز به تایید پزشک معتمد بیمه دارد طبیعتاً بیمه‌شده باید ابتدا به یکی از شعبات بیمه آتیه‌سازان مراجعه کرده و پس از تایید پزشک معتمد معرفی‌نامه دریافت کند.

وی گفت: اقدامات زیرساختی برای اجرای این طرح به صورت آزمایشی در 6 استان لرستان، قزوین، کرمان، هرمزگان، اردبیل و تهران انجام شده است و پس از اجرای یک ماهه، گزارش اقدامات انجام شده جمع‌آوری می‌شود تا نقاط قوت و ضعف آن به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد و در نهایت برای اجرا به شعب سراسر کشور ابلاغ شود.  

وی گفت: صدور معرفی‌نامه الکترونیکی در استان‌های مذکور فقط در یک بیمارستان طرف قرارداد با بیمه آتیه‌سازان حافظ که بیشترین گردش کار را دارد انجام می‌شود. این طرح موجب افزایش رضایتمندی در ارائه خدمات به بیمه‌شدگان خواهد شد.

وی در توضیح مزایای صدور معرفی‌نامه الکترونیک، گفت: در صورت موفقیت این طرح، عملیات فنی صدور معرفی‌نامه به صورت 24 ساعته انجام می‌شود.