اخبار و اطلاعیه ها

ادیانی در همایش مدیران تاکید کرد:


همایش مدیران شرکت آتیه سازان حافظ با محوریت نحوه اجرای برنامه استراتژیک و عملیاتی شرکت برگزار شد.

همایش مدیران شرکت آتیه سازان حافظ با محوریت نحوه اجرای برنامه استراتژیک و عملیاتی شرکت برگزار شد.

به گزارش آتیه سازان حافظ این همایش با محوریت چگونگی اجرای برنامه استراتژیک و عملیاتی شرکت با حضور دکترمرتضی ادیانی مدیرعامل شرکت، معاونان و مدیران ستادی، مدیران شعب برگزار شد.

دکتر ادیانی در ابتدای این اجلاس ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: امیدواریم در سال جدید با تلاش مضاعف بتوانیم گام‌های موثرتری برای خدمت‌رسانی به بیمه شدگان ورساندن شرکت به اهدافش برداریم.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی تصویری شفاف از آینده یک سازمان را نمایان می‌کند، ادامه داد: برای تدوین برنامه استراتژیک شرکت که امروز برای چگونگی اجرای آن گرد هم جمع شده‌ایم، از نظرات همه کارشناسان و مدیران شرکت استفاده کردیم که حاصل آن بیش از 3 هزار و 600 ساعت کار گروهی می‌باشد.

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ تصریح کرد: امروز یکبار دیگر برنامه تدوین شده را با هم مرور می‌کنم و متعهد به اجرای آن  به بهترین  نحو می‌شویم.

ادیانی در مورد موضوع انتقال سازمان بیمه سلامت به وزارت بهداشت و درمان و آموزش گفت: این تغییرات را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم این انتقال موجب تسهیل امور شود.

وی همچنین درمورد پرداخت مطالبات مراکز درمانی گفت: قطعا پرداخت به موقع مطالبات مراکز طرف قرارداد برای شرکت آتیه سازان حائز اهمیت است بنابراین تلاش می‌کنیم با پرداخت به موقع مطالبات مراکز درمانی آنها را دچار چالش نکنیم.