لوگوی شرکت بیمه آتیه سازان حافظ

پیام تبریک مدیرعامل بیمه آتیه‌سازان حافظ به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان


پیام تبریک مدیرعامل بیمه آتیه‌سازان حافظ به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگانبه گزارش روابط‌عمومی بیمه آتیه‌سازان حافظ، دکتر افشین مقصودی، مدیرعامل بیمه آتیه‌سازان حافظ به مناسبت بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان، پیامی صادر کرد:

متن پیام بدین شرح است

    خانواده یعنی گذشت و ایثار بی‌منت
   خانواده یعنی عشق و محبت بی‌شمار
   خانواده یعنی تحمل کمبودها و سختی‌ها در کنار یکدیگر

   روز خانواده و تکریم بازنشستگان یادآور تلاش و تکاپوی ارزنده و ارزشمند مردان و زنانی است که پشتوانه‌ای گرانقدر برای بنیان‌های اقتصادی، صنعتی و نظام اداری کشور‌ هستند. قشرى فرهیخته، صاحب تجربه و مهارت که با اخلاص و صداقت بهترین سال‌های عمر خود را با عشق به هموطنان و همنوعان خدمت‌رسانی کردند.

باعث افتخار است که قشر عظیم و عزیز بازنشسته، اکنون خدمتگزاری به نام بیمه آتیه‌سازان حافظ دارد. ارائه بهینه خدمات بیمه تکمیلی درمان به بازنشستگان شریف در چارچوب ضوابط تعیین‌شده توسط بیمه‌گزاران، بزرگترین دغدغه و وظیفه مدیران و کارکنان بیمه آتیه‌سازان حافظ است، وظیفه‌ای سنگین که جز با تلاش و همت خدمتگزاران آنها در این مجموعه، میسر نمی‌شود و با این حال بر این باوریم که شایستگی بازنشستگان عزیز، بیش از این است و امیدواریم با بکارگیری تمام ظرفیت‌های موجود، امکان خدمت‌رسانی بهتر و باکیفیت‌تر، به این عزیزان، بیش از پیش فراهم شود.

   اینجانب ضمن تبریک صمیمانه به مناسبت فرارسیدن 25 ذی‌الحجه که زمان نزول سوره انسان بوده و بعنوان روز "خانواده و تکریم بازنشستگان" نامگذاری شده است، سعادت و سلامت بازنشستگان عزیز و خانواده ایشان را از خداوند منان خواستارم.

کد خبر: 35

گروه خبر: بازنشستگی

انتهای پیام./

به اشتراک بگذارید:
سایت مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی ایران
پایگاه رسمی اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
سایت صندوق بازنشستگی کشوری
سازمان بیمه سلامت ایران
پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی.
مرکز ملی تحقیقات بیمه سلامت ایران
وزارت آموزش و پرورش
سازمان بهزیستی کشور
سازمان تامین اجتماعی
فروشگاههای زنجیره ای رفاه