پرداخت هزینه‌های درمانی بازنشستگان تامین اجتماعی حداکثر تا ۲۰ روز


پرداخت هزینه‌های درمانی بازنشستگان تامین اجتماعی حداکثر تا ۲۰ روزمدیر عامل شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ گفت: بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی که به مراکز درمانی طرف قرارداد و غیرطرف قرارداد(به صورت آزاد) این بیمه مراجعه می‌کنند، هزینه‌های درمان را حداکثر ۲۰ روز بعد از ارائه اسناد و مدارک پزشکی به شعب و دفاتر نمایندگی دریافت خواهند کرد. این در حالی است که طبق قرارداد منعقد شده با کانون عالی بازنشستگان کشور این شرکت، تا 30 روز فرصت دارد هزینه های درمانی را پرداخت کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ دکتر افشین مقصودی روز سه‌شنبه 7 مرداد ماه در نشست هم‌اندیشی با روسای کانون‌های بازنشستگی استان اصفهان، گفت: شرکت آتیه‌سازان حافظ با تحت پوشش قرار دادن بیش از ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار بیمه‌شده، یکی از بزرگترین ارائه‌کنندگان خدمت درمان در بین شرکت‌های بیمه‌ای است و  با افتخار به شرکای اجتماعی خود بخصوص بازنشستگان تامین اجتماعی در زمینه بیمه تکمیلی درمان، خدمات متنوعی در بخش سرپایی و بستری ارائه می‌کند.

وی با بیان اینکه ایجاد تعامل با کانون‌های بازنشستگی برای رفع مشکلات بیمه‌شدگان از مهمترین برنامه‌های بیمه آتیه‌سازان حافظ است، افزود: برگزاری جلسه با کانون‌های بازنشستگی با هدف بررسی مسائل و مشکلات و دریافت نظرات کانون‌ها به ویژه در زمینه دریافت خدمات درمانی، از جمله برنامه‌هایی است که هر ماه  انجام می‌شود و خوشبختانه این نظرات پس از  بررسی کارشناسی در تصمیم‌گیری‌ها و برنامه‌ریزی‌های این شرکت لحاظ خواهد شد.

مدیر عامل شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ در پاسخ به انتقاد یکی از اعضای کانون بازنشستگان اصفهان نسبت به عملکرد کانون عالی بازنشستگان کشور در خصوص انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی درمان، اظهار داشت: بنده معتقدم تلاش‌ها و  زحمات اعضای هیئت مدیره کانون عالی بازنشستگان و دیگر کانون‌های بازنشستگی در استان‌ها در زمینه بیمه تکمیلی درمان، خالصانه و در جهت منافع و حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران بوده است. در طی این مدت بنده شاهدم که بیشترین توجه و پیگیری‌ها از سوی آقای بیات به عنوان رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی به خصوص در زمینه صدور معرفی‌نامه آنلاین برای بیمه‌شدگان انجام شده است. فراموش نکنیم کانون‌ها و آتیه‌سازان حافظ در کنار یکدیگر هستند و قطعاٌ در شرایط کنونی به رغم سختی‌ها با همکاری و همدلی می‌توانیم بر مشکلات غلبه کنیم.

در این جلسه برخی از روسای کانون‌های بازنشستگی استان اصفهان در خصوص راه‌اندازی دفاتر بیمه در تعدای از شهرستان‌ها، تسریع در پرداخت هزینه‌های درمان، صدور معرفی‌نامه آنلاین در مراکز درمانی و بیمارستان‌های طرف قرارداد در استان اصفهان، مشکلات و مسائل خود را مطرح کردند که در این خصوص دکتر مقصودی مدیر عامل شرکت بیمه آتیه‌‌سازان حافظ پس از بررسی نظرات اعضا دستوراتی را  درخصوص ایجاد دفاتر نمایندگی و صدور معرفی‌نامه آنلاین برای مستمری‌بگیران استان اصفهان صادر کرد.

انتهای پیام./

به اشتراک بگذارید: