• EN
  •    
رضایت بازنشستگان تبریزی ازپرداخت هزینه های درمانی زیر ۵۰۰ هزار تومان
تجهیزات پزشکی

رضایت بازنشستگان تبریزی ازپرداخت هزینه های درمانی زیر ۵۰۰ هزار تومان

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ، در این جلسه خانم حق وردی سرپرست شعبه آذربایجان شرقی، درباره بازپرداخت هزینه های درمانی زیر ۵۰۰ هزار تومان و ارائه خدمت آنلاین در مراکز درمانی، شفاف سازی پیرامون تلاش شعبه به منظور احقاق حق بیمه شدگان درباره هزینه های تجهیزات پزشکی خارج از سایت imed،گزارشی ارائه کرد.

همچنین تسویه قرارداد سنوات گذشته، ارائه راهکار مناسب توسط شعبه جهت هزینه های زیر ۵۰۰ هزار تومان واصله از شهرستان ها، کارشکنی برخی از بیمارستان های بخش خصوصی در پذیرش مستقیم بیمه شدگان از سوی کانون از دیگر موارد مطرح شده در جلسه بود که مقررشد مجددا مکاتبه لازم با بیمارستان ها جهت اجرای صحیح قرارداد صورت گیرد.

در این نشست مسولان کانون از عملکرد شعبه آتیه سازان حافظ در استان، ابراز رضایتمندی نموده و آمادگی خود را به منظور همکاری با شعبه در ارائه هرچه بهتر خدمات به بیمه شدگان اعلام نمودند. لازم به ذکر است این نشست با حضور آقایان: مسگری رئیس کانون تامین اجتماعی استان، مهندس صادق ‌زاده نائب رئیس کانون و نورانی و داداش زاده عضو هیئت مدیره کانون استان در محل شعبه شرکت آتیه سازان حافظ برگزارشد.

انتهای پیام./


ارسال دیدگاه

پیوندها