• EN
  •    
دکتر افشین مقصودی، مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ:
هزینه کرونا

دکتر افشین مقصودی، مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ: "آزمایش کرونا" و "تمام هزینه‌های بستری ناشی از کرونا" تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار دارد

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ، دکتر افشین مقصودی مدیر عامل شرکت گفت: هزینه آزمایش و بستری مربوط به بیماری کرونا برای تمامی بیمه شدگان کانون های بازنشستگان و مستمری‌ بگیران تامین اجتماعی که تحت پوشش بیمه درمان هستند ازآغاز همه گیری کرونا پرداخت شده است است. وی افزود: از ابتدای قرارداد سال جاری به منظور افزایش اطمینان و آسایش بیمه شدگان، هزینه‌های بستری مربوط به کرونا از سقف بیماری‌های فوق تخصصی پرداخت می گردد.

همچنین اضافه نمود: پرداخت هزینه‌های آزمایش کرونا توسط شرکت آتیه سازان حافظ منوط به پرداخت بیمه گر اول یعنی سازمان تامین اجتماعی نیست و این شرکت سهم خود را مطابق مفاد قرارداد و پس از کسر فرانشیز مربوطه و در قریب به اتفاق موارد، ظرف مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت پرداخت می‌نماید.

دکتر مقصودی از بیمه شدگانی که با تشخیص پزشک معالج، نیاز به انجام آزمایش کرونا دارند خواست حتی الامکان از مراکز درمانی طرف قرارداد با شرکت آتیه سازان حافظ که به صورت آنلاین به بیمه شدگان ارائه خدمت می کنند استفاده نمایند و از ترددهای غیر لازم به منظور دریافت هزینه های مربوطه پیشگیری کنند.

انتهای پیام./


ارسال دیدگاه

پیوندها