• EN
  •    
پیام مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ به مناسبت ولادت حضرت زهرا ( س)  و روز زن
روز زن

به گزارش شرکت آتیه سازان حافظ ، دکتر افشین مقصودی طی پیامی ولادت حضرت زهرا ( س) و روز زن را تبریک گفت. پیام به شرح ذیل می باشد:

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ ، دکتر افشین مقصودی طی پیامی ولادت حضرت زهرا ( س) و روز زن را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

پیامبر اکرم(ص): دعای مادر از موانع اجابت دعا می‌گذرد. (مشکات الانوار: 272)

به یقین میلاد اسوه عصمت و طهارت، راز ماندگار هستی، حضرت فاطمه زهرا(س) به مثابه پیدایش هویتی ممتاز در پهنه عالم امکان است و طلوع اختر تابناک فاطمی در سپهر معرفت بشری چنان شور و نشاطی آفریده که تنها در پرتو خورشید عالمتاب محمدی و بدر تمام علوی قابل رویت است.

اینجانب ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) این میلاد فرخنده و خجسته را به تمامی عاشقان ولایت و همچنین مادران و بانوان ایران به ویژه همکاران ارزش آفرینم در شرکت آتیه سازان حافظ تبریک و تهنیت می گویم و آرزومندم که بانوان توانمند و پرتلاش این شرکت همچون گذشته ،با انگیزه و با دلی سرشار از مهر خدمت به ذینفعان ، منشاء اقدامات مهم و موثری باشند.

دکتر افشین مقصودی

مدیرعامل

گفتنی است در روز چهارشنبه 15 بهمن 99 آقایان بسحاق، مشاور مدیرعامل و دکتر قزوینیان مشاور فنی مدیرعامل و مدیر شورای فنی به رسم یادبود با اهداء شاخه گل این روز را به بانوان شرکت تبریک گفتند.

انتهای پیام./


ارسال دیدگاه

پیوندها