• EN
 •    
نشست مشترک مدیر شعبه بیمه آتیه سازان حافظ استان مازندران با دکتر منصور علی زارعی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی
نشست مشترک

دکتر منصور علی زارعی نماینده مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از شعبه آتیه سازان حافظ مازندران با مدیر و‌کارکنان شعبه دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آتیه سازان حافظ دکتر منصور علی زارعی در نشست مشترک با شعبه آتیه سازان حافظ مازندران از این شرکت به عنوان عامل اطمینان بخش در حوزه درمان یاد کرد و گفت : در بسیاری از کشورها بیمه در روند توسعه همه جانبه تاثیر گذار است وی افزود بیمه همواره تامین آرامش خاطر و اطمینان برای جامعه را وظیفه و هدف اصلی خود می داند.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اشاعه فرهنگ بیمه درکشور افزود مجمع نمایندگان استان مازندران آین آمادگی را دارد تا در راستای توسعه بیمه تکمیلی در اقشار محتلف جامعه همکاریهای لازم را داشته باشد و بیمه آتیه سازان حافظ امتحان خود را به مردم خوب پس داده است . وی همچنین از ارایه خدمات شایسته توسط بیمه سلامت مازندران به مردم استان ابراز رضایت نمود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس تصریح کرد: با توجه به اینکه استان مازندران از جمعیت روستایی و کشاورزی زیادی برخوردار است ورود آتیه سازان حافظ به حوزه بیمه تکمیلی روستاییان نقطه عطفی در خدمت رسانی به این قشر زحمت کش است . اجرای چنین طرح‌هایی هم عدالت را به دنبال دارد و هم باعث رضایت و اعتماد عمومی می‌‌شود که سرمایه اجتماعی را رشد میدهد.

در ادامه دکتر مجید قربانی مدیر شعبه آتیه سازان حافظ استان بیان نمود پيش بيني راهکارهاي رفع مشکلات روزهاي تلخ و ناخوشايند، لازمه يک زندگي شايسته است. هيچ کس قادر به پيش بيني وضعيت سلامت خود و يا نزديکان خود در آينده نيست، اما مي توان براي تامين هزينه ها و جلوگيري از بروز مشکلات اقتصادي که هزينه هاي سرسام آور درمان بيماري، مسبب آن مي باشد، با راهکارهاي مناسب مثل بيمه درمان اين تشويش را رفع نمود.

وی افزود : با اشاره به اینکه فلسفه وجودی بیمه، مشتری مداری است اگر برنامه محوری ، تکریم نیروی انسانی و ضرورت اجرای نسخ الکترونیک رعایت شودوبا شرکای کاری و مشتری‌ حرف بزنیم و درارایه خدمات بیمه مکمل درمان به مناطق کمتر برخوردار از جمله مناطق روستایی پیشتاز باشیم کارنامه خوبی را رقم خواهیم زد.

در پایان دکتر زارعی به همراه مدیر بیمه آتیه سازان حافظ از واحدهای شعبه بازدید و از نزدیک با بیمه شده و پرسنل گفتگو کردند و از همه دست‌اندرکاران سازمان بیمه سلامت و بیمه آتیه سازان حافظ صمیمانه تشکر و سپاسگزاری نمودند .

انتهای پیام./


ارسال دیدگاه

دستورالعمل ها

پیوست 1
پیوست 1
پیوست 1
راهنمای خودمراقبتی و بهبود ایمنی در برابر ویروس کرونا، بر اساس اصول بهداشتی، پزشکی رایج و آموزه‌های طب ایرانی
 1. صفحات وب سایت به سرعت بارگذاری می شود؟

  عالی    خوب    متوسط    کم
 2. آیا اطلاعات موجود در وب سایت بروز می باشد؟

  عالی    خوب    متوسط    کم
 3. آیا اطلاعات مورد نظرتان با کمترین زمان و کمترین ابهام پیدا می شود؟


  عالی    خوب    متوسط    کم
 4. نظرتان در مورد طراحی قالب وب سایت چگونه است؟


  عالی    خوب    متوسط    کم
 5. وب سایت آتیه سازان حافظ برطرف کننده اطلاعات مورد نیاز شما در خصوص خدمات بیمه تکمیلی می باشد؟


  عالی    خوب    متوسط    کم
 6. اطلاعات جامع و کافی در خصوص شرکت بیمه آتیه سازان حافظ در وب سایت موجود است؟


  عالی    خوب    متوسط    کم
 7. وب سایت شرکت دارای سازماندهی خوبی است؟


  عالی    خوب    متوسط    کم
 8. در وب سایت اطلاعات تماس مانند آدرس ایمیل، شماره تماس ها و غیره وجود دارد؟

  عالی    خوب    متوسط    کم
 9. دسترسی به فرم های کاربردی را چگونه ارزیابی می کنید؟

  عالی    خوب    متوسط    کم
 10. معرفی و دسترسی به بخش های وب سایت شرکت بیمه آتیه سازان حافظ را چگونه ارزیابی میکنید؟

  عالی    خوب    متوسط    کم
 11. در صورت تمایل , نظرات و پیشنهادات خود را درج نمایید.