ENGLISH   rvo@atiyehsazan.ir

سرپرست مدیریت بازاریابی و امور نمایندگان آتیه‌سازان حافظ خبر داد:

افزایش کارمزد نمایندگان شرکت آتیه سازان حافظ در سال 1398

سرپرست مدیریت بازاریابی و امور نمایندگان آتیه‌سازان حافظ، از افزایش کارمزد نمایندگان شرکت آتیه سازان حافظ در سال 1398 خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ، اقدس مصطفائی، سرپرست مدیریت بازاریابی و امور نمایندگان ضمن اعلام خبر فوق، گفت: نمايندگان از ستون‌هاى تخصصى گسترش و توسعه شرکت های بیمه‌ای به شمار می‌روند؛ این شبکه گسترده به منزله بازوان اجرایی نقش مهمی در تحقق اهداف هر سازمانی ایفا می‌کنند.

وی ادامه داد: نمایندگان براساس مقررات و آیین‌نامه مصوب، با بیش از 1100 دفتر نمایندگی مجاز، به نمایندگی از شرکت آتیه‌سازان حافظ در عرصه خدمات بیمه‌ای به مشتریان خدمات ارائه می‌کنند.

مصطفائی افزود: شرکت آتیه‌سازان حافظ به همراه شبکه گسترده نمایندگان همانند یک خانواده بزرگ در راستای تثبیت و ارتقا جایگاه شرکت در بازا رقابتی قدم برمی دارند و گواه این امر تمدید قراردادهای بزرگ کشوری برای چندمین سال متوالی و حفظ جایگاه شرکت به عنوان بزرگترین شرکت بیمه درمان کشور با بیشترین تعداد بیمه‌شده تحت پوشش می‌باشد.

وی بیان کرد: شرکت آتیه‌سازان حافظ بمنظور حفظ و اعتلای جایگاه نمایندگان خود، از مهرماه سال 1398 اقدام به افزایش 25 درصدی کارمزد نمایندگان کرده است.

سرپرست مدیریت بازاریابی و امور نمایندگان همچنین گفت: شایان ذکر است نمایندگان آتیه‌سازان حافظ به عنوان تخصصی‌ترین نمایندگان صنعت بیمه درمان کشور، در راستای ارتقا سطح سلامت جامعه، افزایش رضایتمندی و ارائه خدمات بهینه به بیمه‌شدگان اقدامات موثری انجام داده‌اند و واحد امور نمایندگان نیز با برگزاری مستمر کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی رایگان به صورت ماهانه در نیل به اهداف و ارتقا سطح کیفی هر چه بیشتر نمایندگان قدم بر می‌دارد.

مصطفائی در پایان گفت: از دیگر اقدامات شرکت آتیه‌سازان حافظ در راستای همراهی با نمایندگان، افزایش مدت اعتبار پروانه فعالیت نمایندگان از یکسال به سه سال است.

انتهای پیام/