ENGLISH   rvo@atiyehsazan.ir

برگزاری همایش سالانه شرکت آتیه سازان حافظ

همایش سالانه مدیران شرکت آتیه سازان حافظ در محل هتل ارم تهران برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ این همایش با حضور اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل، معاونین، مدیران ستادی و مدیران شعب استانی با شعار نظارت مستمر، رفتارسازی و برنامه آینده نگر در شرکت آتیه سازان حافظ به منظور بررسی عملکرد شرکت و با هدف تعالی خدمت رسانی به بیمه شدگان برگزار گردید.

دکتر ریاحی فر، عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آتیه سازان حافظ گفت: نظارت مقوله ی مهمی است که برای فعالیت هرچه قوی تر به واحد مستقل نیاز دارد.

وی گفت: برخی از مباحث تخصصی حتما توسط مدیران شعبه به کارشناسان آموزش داده شود.

ریاحی فر ضمن تاکید بر لزوم مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع گفت: بدانید برای چه کسانی ارزش آفرینی میکنیم و در این امر مهم، نیروهایی که بیش از دیگران در راستای این هدف ارزش آفرینی می کنند را بشناسید.

معاون توسعه و مدیریت منابع،گفت: ساماندهی نیروی انسانی باید با جدیت بیشتری صورت پذیرد.

دکتر علیجانی افزود: ازین پس، مانده مطالبات مالی مراکز طرف قرارداد، با اختیار مدیران شعب پرداخت خواهد شد.

دکتر مهدی فرزانه معاون فنی در خصوص دقت در رسیدگی صحیح اسناد پزشکی و عمل به تعهدات و دکتر جباری معاون نظارت نیز در خصوص تبیین برنامه های نظارتی و تشریح ساختار تشکیلاتی شرکت توضیحاتی ارائه نمودند.

دکتر قزوینیان مدیر شورای فنی، مطالعات و بازاریابی با تاکید بر مباحث مطرح شده در جلسات تحلیل گفت نرخ زاییده کنترل هزینه است، شعب می بایست تحلیل هزینه را جدی تر پیگیری کنند تا نرخ ها همچنان به نفع مشتریان باقی بماند.

در پایان جلسه ی پرسش و پاسخ به منظور تبادل نظر و هرچه شفاف تر شدن انتظارات و وظایف برگزار شد.