ENGLISH   rvo@atiyehsazan.ir

50 درصد از جمعیت بیمه تکمیلی استان گیلان تحت پوشش شرکت آتیه سازان حافظ است
قراردادهای بیمه اکمل کانون بازنشستگان اداره کل زندان ها، بیمه تکمیلی پرسنل جهاد دانشگاهی استان گیلان و پرسنل شرکت رفاه گستر استان گیلان منعقد شد.

عباس کوچکی مدیر شعبه گیلان در گفت و گو با روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ درخصوص وضعیت عملکرد شعبه توضیحاتی ارائه داد که به شرح ذیل می باشد:


در حال حاضر چند درصد از مردم استان گیلان تحت پوشش بیمه تکمیلی و چه تعداد تحت پوشش بیمه آتیه سازان حافظ قرار دارند؟

نزدیک به 400 هزار نفر یعنی معادل 50 درصد از جمعیت بیمه تکمیلی استان گیلان تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان شرکت آتیه سازان حافظ هستند.


شرکت آتیه سازان حافظ، با کدامیک از ارگان ها و نهادهای استان گیلان قرارداد دارد؟

در سال های اخیر توانستیم در بحث ارائه خدمات و عقد قرارداد با سازمان ها و جذب بازارهای استانی، رتبه­های اول تا سوم را در شرکت آتیه سازان حافظ کشور کسب کنیم. هم اکنون علاوه بر 4 قرارداد بزرگ کشوری (صندوق بازنشستگان کشوری، کانون بازنشستگان تامین اجتماعی، آموزش و پرورش و شرکت حمل و نقل) نیز با 19 سازمان در سطح استان قرارداد بیمه ای داریم که از خدمات آتیه سازان حافظ بهره­مند هستند. در سال جاری نیز قرارداد بیمه اکمل کانون بازنشستگان اداره کل زندان ها، بیمه تکمیلی پرسنل جهاد دانشگاهی استان گیلان و پرسنل شرکت رفاه گستر استان گیلان در شعبه گیلان شرکت آتیه سازان حافظ منعقد شد.


لطفا در خصوص اجرای طرح خدمات بیمه اکمل در استان گیلان توضیحاتی را ارائه نمائید؟

کانون های بازنشستگی به صورت جداگانه با ما قرارداد دارند و شرکت آتیه سازان حافظ خدماتی مازاد بر خدمات بیمه تکمیلی کشوری همچون پرداخت هزینه های ویزیت، خرید عینک، دارو، با نام "خدمات اکمل" به بازنشستگان ارائه می کند. این خدمات به بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی، استانداری، آموزش و پرورش، دانشگاه گیلان دادگستری و... ارائه می­گردد. لازم به ذکر است که در حال حاضر در کشور فقط در استان گیلان این خدمات به بازنشستگان عزیز ارائه می شود . البته باید این نکته را متذکر شوم که طرح خدمات اکمل یک طرح کشوری است که در داخل استان گیلان به اجرا درآمده و استانهای همجوار هم در نظر دارند که خدمات اکمل را بر فعالیت های خود اضافه کنند.


برای ارائه خدمات، با چند مراکز درمانی استان گیلان قرارداد همکاری بسته اید؟

برای ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان، شعبه گیلان با بیش از 240 مرجع درمانی مانند فیزیوتراپی ها، آزمایشگاه، مراکز تصویربرداری و بیمارستان قرارداد همکاری دارد.


در حال حاضر چه تعداد نمایندگی آتیه سازان حافظ در سطح استان فعالیت دارند؟

تعداد 13 نمایندگی در شهرستان های رشت، بندرانزلی، صومعه سرا، تالش، آستارا، آستانه اشرفیه، لاهیجان، لنگرود، رودسر و منجیل و همچنین 3 پیشخوان دولت، در سطح استان مشغول به فعالیت و ارائه خدمت به بیمه شدگان محترم می باشند .


نحوه تعامل شرکت آتیه سازان حافظ با سازمان ها و ادارات در سطح استان به چه نحوی است؟ آیا استقبال خوبی از بیمه درمانی دارند؟

خدا را شاکریم که به همت فعالیت کارمندان شعبه گیلان و همچنین زحمات، تعامل و همکاری خوب بیمه گذاران، سازمان ها، ادارات و ارگان های خصوصی و دولتی طرف قرارداد، رضایتمندی حداکثری همشهریان عزیز را در طی سال های خدمت رسانی، کسب نموده ایم. از اهداف مهم شرکت آتیه سازان، توانمندسازی و بهبود مهارت‌ها و انگیزش سرمایه انسانی، تنوع و توسعه در خدمات به منظور تأمین منابع پایدار، خرید راهبردی خدمات سلامت، بهبود رضایتمندی و توانمندسازی بیمه شدگان، تقویت و توسعه بازاریابی و ارتباطات سازمانی، باز مهندسی و بهبود فرآیندهای کلیدی و ساختار سازمانی شرکت، توسعه نظام فن آوری اطلاعات، پیاده سازی نظام ارزیابی و نظارت مستمر بر عملکرد شـرکت بـا شعار ارتقاء سطح سلامت جامـعـه، می باشد.