اخبار و اطلاعیه هادکتر مهدی ریاحی فر عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ در ادامه بازدید های ادواری خود از شعب شرکت با حضور در جمع پرسنل شعبه کهگیلویه و بویراحمد ضمن بازدید از تمامی ادارات شعبه و گفت و گو با همکاران، از نزدیک با مسائل و مشکلات ایشان آشنا و ضمن اتخاذ تصمیماتی جهت حل و فصل مسائل، دستوراتی را به واحدهای ستادی جهت ارائه پشتیبانی لازم از شعبه صادر کرد.

دکتر مهدی ریاحی فر عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ در ادامه بازدید های ادواری خود از شعب شرکت  با حضور در جمع پرسنل شعبه کهگیلویه و بویراحمد ضمن بازدید از تمامی ادارات شعبه و گفت و گو با همکاران، از نزدیک با مسائل و مشکلات ایشان آشنا و ضمن اتخاذ تصمیماتی جهت حل و فصل مسائل، دستوراتی را به واحدهای ستادی جهت ارائه پشتیبانی لازم از شعبه صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ، دکتر ریاحی فر با دریافت گزارش کسورات مراجع درمانی ضمن تأکید بر ارزیابی هفتگی این موضوع، میزان کسورات بیش از پنج درصد را غیرقابل قبول دانسته و تاکید کردند قرارداد با آن دسته از مراکز درمانی که دارای کسور بیش از پنج درصد هستند می بایست مورد بازنگری اساسی قرار گیرد.

ایشان در طول بازدید از شعبه با توجه به قرارگیری سرورها در محل نامناسب، دستور لازم برای حفاظت فیزیکی مناسب و تهیه اسپیلت کم مصرف را صادر نمود.

همچنین با توجه به فضای ناکافی برای استقرار پرسنل، دستور استفاده از دو واحد ساختمان برای توسعه و بهبود شرایط اسکان همکاران و همچنین اضافه شدن یک واحد مهمانسرا را باتوجه به فضای بلا استفاده حاضر را صادر کرد.

شایان ذکر است در این بازدید نماینده شرکت در شهرستان بهمئی ، مسائل و مشکلات آن حوزه را با ایشان در میان گذاشت.

در ادامه ایشان ضمن بازدید از محل سابق اداره کل سازمان بیمه سلامت استان به عنوان گزینه انتقال شعبه، دستور موکد پیگیری برای مذاکره و بهینه سازی کلی فضای شعبه را مطابق آیین نامه معاملات، خطاب به مدیر شعبه ارائه نمود.

دکتر ریاحی فر و هیئت همراه با عزیمت به شهر شیراز با حضور در تمامی ادارات شعبه برنامه بازدید خود را ادامه دادند.

ایشان با مشاهده ازدحام در یکی از باجه های ارائه کننده خدمت، ضمن دستور نسبت به فعال سازی سایر باجه ها و بکارگیری حداکثر ظرفیت و توان شعبه برای راه اندازی کار مشتریان نسبت به مراقبت از عدم تکرار این موضوع، ارشادات لازم را ارائه و تاکید کرد که باید تمام باجه ها، فعال شود تا بیمه شدگان بهترین خدمات را به منظور انجام امور بیمه ای خود از کارمندان شعبه دریافت نمایند.

در ادامه ایشان بر خرید راهبردی خدمت تاکید کرده و برای انعقاد قرارداد با بخش های VIP بیمارستان های دولتی و مراکز ملکی تامین اجتماعی در راستای سیاست های "Close Budget"، نقشه راه را در این زمینه ترسیم کردند.

همچنین نشستی با حضور دکتر ریاحی فر و کارکنان شعبه استان فارس برپا شد که در این جلسه، مسائل شعبه بیان و در راستای رفع مشکلات، مخصوصا مشکل کمبود فضا دستورات لازم از سوی دکتر ریاحی فر صادر گردید.

در پایان، به منظور رفاه حال همکاران ارجمند، مهمانسرای جدید شرکت در شهرستان شیراز نیز افتتاح شد.

در این بازدیدها، مدیرامور شعب و نمایندگان و مشتریان، مدیر حراست و مدیر دفتر مدیرعامل ایشان را همراهی کردند.