ENGLISH   rvo@atiyehsazan.ir

مدیرعامل آتیه‌سازان حافظ خبر داد:

پوشش بیمه تکمیلی درمان رؤسا و کارکنان نمایندگی‌های آتیه‌سازان حافظ

مدیرعامل آتیه‌سازان حافظ از پوشش بیمه تکمیلی درمان رؤسا و کارکنان نمایندگی‌های آتیه‌سازان حافظ خبر داد.


به گزارش روابط عمومی آتیه‌سازان حافظ، دکتر مهدی ریاحی‌فر مدیرعامل شرکت آتیه‌سازان حافظ از دو شعبه قزوین و زنجان و تعدادی از نمایندگی‌های آنها بازدید کرد.

وی در جریان این بازدید، گفت: با توجه به اینکه نمایندگان به عنوان بازوان اجرایی در رشد و توسعه شرکت نقش موثری ایفا می‌کنند و بدون تردید شبکه پویا و با انگیزه یک شرکت در بازار رقابت و گسترش پرتفوی آن تاثیرگذار است، تصمیم به ارائه خدمات بیمه تکمیلی درمان برای گروه نمایندگان و کارکنان آنها گرفته شد.

مدیرعامل آتیه‌سازان حافظ با اشاره به اینکه این طرح برای اولین بار اجرا می‌شود، گفت: این طرح در راستای حمایت، همراهی و همیاری نمایندگان، رؤسا و کارکنان نمایندگی‌‌ها و افراد تحت تکفل آنهاست.

گفتنی است تعهدات و خدمات بیمه تکمیلی درمان نمایندگان با نرخ حق بیمه تخفیف یافته و کمتر از نرخ واقعی به نمایندگان شرکت آتیه‌سازان حافظ به آنها ارائه می‌شود.

این طرح خدمات، شامل جبران هزینه‌های ویزیت، دندانپزشکی، عینک و داروهای در تعهد بیمه همگانی است ؛ همچنین جراحی‌های تخصصی از جمله جراحی قلب، پیوند کبد، کلیه و پیوند مغز استخوان، شیمی درمانی و پروتز و... وجراحی‌های عمومی و سرپایی و زایمان را شامل می‌شود.

در این بسته همچنین خدمات پاراکلینیک گروه اول مثل انواع سی‌تی‌اسکن، انواع آزمایش، ام‌آر‌ای و...خدمات پاراکلینیک گروه دوم شامل انواع نوارنگاری، تست ورزش، انواع تست‌های بینایی و شنوایی و... گنجانده شده است.

انتهای پیام/