اخبار و اطلاعیه ها

در دیدار سرپرست شعبه چهارمحال‌وبختیاری با مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی استان مطرح شد؛


سرپرست شعبه چهارمحال‌وبختیاری از کسب مجوز ارائه خدمات درمانی -تشخیصی به بازنشستگان بدون نوبت قبلی در درمانگاه‌های دولتی این استان خبر داد.

سرپرست شعبه چهارمحال‌وبختیاری از کسب مجوز ارائه خدمات درمانی -تشخیصی به بازنشستگان بدون نوبت قبلی در درمانگاه‌های دولتی این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آتیه‌سازان حافظ، بهرام فرمانی، سرپرست شعبه چهارمحال‌وبختیاری با دکتر اصغرزاده، مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی استان و آقایان آقابابایی، نماینده کانون بازنشستگان تامین اجتماعی و قاسمی، کارشناس اداره تعاون آموزش‌وپرورش این استان دیدار کرد.

فرمانی گفت: یکی از مواردی که در این جلسه نسبت به آن توجه ویژه‌ای شد، کسب مجوز ارائه خدمات درمانی –تشخیصی به بازنشستگان بدون نوبت قبلی در درمانگاه‌های دولتی بود که در جهت رفاه حال آنهاست چراکه منبعد نیاز به تماس تلفنی یا مراجعه حضوری برای دریافت نوبت ندارند و هر زمان که به این مراکز مراجعه کنند بدون نوبت قبلی خدمات دریافت می‌کنند.

وی ادامه داد: در این جلسه درخصوص اهمیت نظارت برحسن اجرای تعرفه‌های ارزش نسبی خدمات، مراقبت‌های سلامت در مراکز درمانی دولتی و خصوصی، پیگیری دلایل نارضایتی بیمه‌شدگان، رعایت بهداشت اقتصاد بیمه‌شدگان و توجه به محدودیت منابع بحث و تبادل‌نظر شد.

سپس دکتر اصغرزاده مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی استان نیز درخصوص اهمیت تکریم ارباب رجوع، رسیدگی به شکایات موردی و ادامه همکاری با بیمه‌های مکمل و مراکز درمانی منوط به رعایت تفاهم‌نامه وزارتی مطالبی مطرح کرد.