اخبار و اطلاعیه هاروابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ در پیامی آغاز هفته­ ی وحدت، ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام(ص) و امام جعفرصادق (ع) را تبریک گفت. متن پیام بدین شرح می باشد: ربیع الاول، چشمه جوشان وحدت و آسمان پر فروغ همبستگی است. مشام هستی، معطر به رایحه میلاد مسعود پیامبر اعظم(ع) و تمامی لحظات این ماه پر فیض، مزیّن به کرامت، اخلاقیات و انسانیت این یگانه تاریخ است. بی تردید این ایام فرخنده فرصت گرانقدری برای ایجاد وحدت و توسعه دوستی و مودت میان مسلمانان سراسر جهان و پیروان این شریعت آسمانی می ‎ باشد. فرا رسیدن هفته وحدت، میلاد پیامبر اکرم محمد مصطفی (ص ) و فرخنده زاد روز امام جعفر صادق (ع) تبریک و تهنیت باد .

روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ در پیامی آغاز هفته­ ی وحدت، ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام(ص) و امام جعفرصادق (ع) را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح می باشد:

ربیع الاول، چشمه جوشان وحدت و آسمان پر فروغ همبستگی است. مشام هستی، معطر به رایحه میلاد مسعود پیامبر اعظم(ع) و تمامی لحظات این ماه پر فیض، مزیّن به کرامت، اخلاقیات و انسانیت این یگانه تاریخ است.

بی تردید این ایام فرخنده فرصت گرانقدری برای ایجاد وحدت و توسعه دوستی و مودت میان مسلمانان سراسر جهان و پیروان این شریعت آسمانی میباشد.

فرا رسیدن هفته وحدت، میلاد پیامبر اکرم محمد مصطفی (ص ) و فرخنده زاد روز امام جعفر صادق (ع) تبریک و تهنیت باد.