اخبار و اطلاعیه هادکتر مهدی ریاحی فر طی پیامی فراررسیدن سال نو را به بیمه گزاران و همکاران معزز شرکت تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: فرا رسیدن سال نو همواره نوید بخش ارائه افکار و تصمیم های نوین برای آتیه است. آینده ای که همگان امید داریم اطمینان بخش تر و موفق تر از گذشته باشد . بهار جلوه گاه اراده الهی در آفرینش دوباره طبیعت و نوروز طلیعه این دگرگونی شگرف است. حمد و سپاس پروردگار منان را که خانواده بزرگ آتیه سازان حافظ توانست در سایه الطاف بیکرانش، برای رسیدن به اهداف متعالی خدمت به بیمه شدگان محترم و ارتقای سلامت جامعه به عنوان محور اصلی و اساسی فعالیت‌های خود، گام‌های بلندی بردارد و به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد. امید است در سالی که پیش رو داریم این تلاش‌های پیگیرانه در راستای دستیابی به ارتقای جایگاه برتر شرکت، افزایش کیفیت و رضایتمندی ذی نفعان، ادامه یابد . بی شک موفقیت ها و پیشرفت های شرکت در طی این سال ها، مدیون سعی و تلاش تمام همکاران ارجمند می‌باشد. اینجانب از خداوند متعال برای تمام همکاران، بیمه گذاران، نمایندگان شرکت، مراجع درمانی و سلامت طرف قرارداد و سایر ذی نفعان سازمانی، سالی خوش، توأم با سلامتی، سربلندی و سعادت را خواستارم.   اللهم السئلک العفو و العافیه و المعافاة فی الدنیا و الآخرة مهدی ریاحی فر

دکتر مهدی ریاحی فر طی پیامی فراررسیدن سال نو را به بیمه گزاران و همکاران معزز شرکت تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

فرا رسیدن سال نو همواره نوید بخش ارائه افکار و تصمیم های نوین برای آتیه است. آینده ای که همگان امید داریم اطمینان بخش تر و موفق تر از گذشته باشد.

بهار جلوه گاه اراده الهی در آفرینش دوباره طبیعت و نوروز طلیعه این دگرگونی شگرف است. حمد و سپاس پروردگار منان را که خانواده بزرگ آتیه سازان حافظ توانست در سایه الطاف بیکرانش، برای رسیدن به اهداف متعالی خدمت به بیمه شدگان محترم و ارتقای سلامت جامعه به عنوان محور اصلی و اساسی فعالیت‌های خود، گام‌های بلندی بردارد و به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد.

امید است در سالی که پیش رو داریم این تلاش‌های پیگیرانه در راستای دستیابی به ارتقای جایگاه برتر شرکت، افزایش کیفیت و رضایتمندی ذی نفعان، ادامه یابد.بی شک موفقیت ها و پیشرفت های شرکت در طی این سال ها، مدیون سعی و تلاش تمام همکاران ارجمند می‌باشد.

اینجانب از خداوند متعال برای تمام همکاران، بیمه گذاران، نمایندگان شرکت، مراجع درمانی و سلامت طرف قرارداد و سایر ذی نفعان سازمانی، سالی خوش، توأم با سلامتی، سربلندی و سعادت را خواستارم.

 

اللهم السئلک العفو و العافیه و المعافاة فی الدنیا و الآخرة

مهدی ریاحی فر