اخبار و اطلاعیه هاهمایش سراسری مدیران شرکت آتیه سازان حافظ با شعار "آتیه سازان حافظ، بیمه پیشرو در رضایتمندی مشتریان" طی دو روز در محل سالن همایش هتل ارم تهران برگزار شد.

همایش سراسری مدیران شرکت آتیه سازان حافظ با شعار "آتیه سازان حافظ، بیمه پیشرو در رضایتمندی مشتریان"  طی دو روز در محل سالن همایش هتل ارم تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ، این همایش با حضور جناب آقای مهندس موهبتی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت، مدیران ارشد این سازمان و مدیرعامل، اعضاء هیأت مدیره و مدیران ارشد شرکت آتیه سازان حافظ، با شعار "آتیه­ سازان­ حافظ بیمه پیشرو در رضایتمندی مشتریان " برگزار گردید .

محورهای تعیین شده برای این همایش، "توسعه فروش و تأمین منابع پایدار به ویژه نفوذ در بازارهای خرد"، "توسعه خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع به ویژه در بستر فناوری اطلاعات"، "توانمندسازی پرسنل"، "حرکت در چارچوب بودجه و تخصیص منابع مبتنی بر آن"، "استقرار برنامه عملیاتی" و "پایش عملکرد بر اساس آن" بود.

در این جلسه دکتر محسن نجفی خواه، رئیس هیئت مدیره شرکت آتیه سازان حافظ با تاکید بر چارچوب سیاست های کلی سلامت ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری، بیان کرد که تولیت حوزه درمان و سلامت بر عهده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده و تأمین و مدیریت منابع بر عهده نظام بیمه ای کشور می باشدو حوزه ارائه خدمات بر عهده بخش دولتی و غیردولتی است.

ایشان تأکید کرد که خدمات بیمه مکمل باید فراتر از خدمات بیمه پایه بوده و خدمات مازاد بر بیمه پایه را پوشش داده و آتیه سازان حافظ باید نقش موثر خود را در بازار بیمه ای، به صورت منظم تری مشخص و تثبیت کرده و بر مسائل مالی و بودجه­ای، با تاکید بیشتر نسبت به مدیریت منابع و مصارف اقدام نماید.

وی بر ضرورت فعالیت آتیه سازان حافظ در زمینه های دیگر بیمه ای و سرمایه گذاری در صنایع تخصصی مربوطه تاکید کرد.

در ادامه دکتر مهدی ریاحی فر عضو هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت با بیان سیاست های کلان شرکت مبتنی بر "مدیریت مشارکتی" ، حضور همه مدیران و روسای ادارات را در ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات برای بهینه سازی فعالیت ها در طول برگزاری همایش خواستار شدند.

ایشان در ادامه با تاکید بر بحث توسعه بازار فروش توضیحات مبسوطی را در زمینه ورود و مشارکت در فروش بیمه های بازرگانی ایراد نمود.

همچنین در راستای ارتقاء عملیات جاری دستور برنامه ریزی برای رسیدگی به نیمی از اسناد پزشکی بیمه شدگان توسط همکاران مستقر در شعب سراسر کشور را ابلاغ و تاکید کرد به نحوی کار برنامه ریزی شودکه مدیریت منابع شرکت به بهترین نحو انجام شود.

ریاحی فر در ادامه مبانی کار TPA را در شرکت تشریح و به مصادیق این شکل از همکاری به عنوان نمونه در قرارداد کارکنان قوه قضائیه و شرکت نفت اشاره داشت.

مهندس عمادی مشاور راهبردی مدیرعامل در سخنرانی خود با تاکید بر اهمیت منابع انسانی و کسب آمادگی های لازم در زمان های مناسب به بحث تعیین شاخص هایی برای رتبه بندی شعب و ارزیابی دوره ای، اشاره و در ادامه به اهمیت تحلیل قراردادهای جاری به عنوان مبنای تصمیم گیری و تصمیم سازی پیرامون این قراردادها تاکید کرد.

در ادامه معاونین شرکت پیرامون سیاست های حوزه های مربوطه به ایراد سخنرانی پرداختند.

در این نشست، گزارشی از وضعیت بازاریابی شرکت و همچنین تحلیل هزینه های قرارداد تامین اجتماعی، حدود اختیارات، شاخص های حسابرسی، سرفصل های آموزش، نظارت بر مراجع درمانی، برنامه­های مدیریت برنامه و بودجه، رتبه­بندی شعب از دیدگاه ارتباط با مشتریان، طرح توزیع اسناد بین شعبه و شبکه برونسپاری و طرح تکریم ارباب رجوع توسط مدیران و روسای ادارات ذیربط ارائه گردید.

در پایان روز نخست همایش دکتر شاکرمی نماینده تام الاختیار مدیرعامل در قرارداد آموزش و پرورش با تبیین شرایط این قرارداد و اقداماتی که در ادامه­ی اجرای آن می بایست مورد توجه قرار گیرد سخنانی را ارائه نمود.

 

روز دوم همایش با نقش محوری توسعه فناوری اطلاعات کار خود را آغاز کرد.

مباحث عمده روز دوم در مورد  ارتقاء خدمت رسانی و فرایندها در حوزه IT بود و سخنرانان بر نقش محوری توسعه فناوری اطلاعات در صنعت بیمه تاکید کردند.

همچنین شاخص های مالی کلان شرکت از دیگر موضوعاتی بود که توسط دکتر نصیری مدیر امور شرکت ها و مجامع سازمان بیمه سلامت ارائه و با مشارکت حضار در قالب پرسش و پاسخ ادامه یافت.

موضوع همکاری با شرکت بیمه زندگی خاورمیانه از دیگر موضوعاتی بود که با سخنرانی آقای دکتر حسن زاده، مدیرعامل و آقای صدوقی مدیر امور نمایندگان فروش این شرکت برای حضار تبیین گردید.

در این نشست دو روزه، کارگروه هایی با حضور مدیران ارشد و روسای ادارات شرکت، در موضوعات مختلف: بیمه گری، تعیین سرانه، بازاریابی، صدور تجاری و درآمد، امور رفاهی، املاک و مستغلات، طرح طبقه بندی مشاغل، حقوق و دستمزد به منظور بررسی دقیق تر مسائل مهم شرکت، برگزار شد و پس از بحث و تبادل  نظر، توسط دبیران کارگروه ها، در نشست ارائه گردید.

این همایش با جمع بندی موضوعات و بازنگری در تصمیم های مشترک و تکالیف تعیین شده در طول همایش به کار خود پایان داد.