اخبار و اطلاعیه هانشست هم اندیشی درمان با مشارکت کانون بازنشستگان ومستمری بگیران تامین اجتماعی استان خوزستان وشرکت بیمه آتیه سازان حافظ برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ ، این همایش به منظورهم اندیشی وهمچنین ارایه پیشنهادات درخصوص قرارداد بیمه تکمیلی شرکت بیمه آتیه سازان حافظ برگزار گردید.

در این نشست مشترک رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان خوزستان اهم انتظارات بازنشستگان را در زمینه توسعه قرارداد مراکز درمانی طرف قرارداد و افزایش خدمات تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان بیان نمودند.

عبایی در ادامه افزود در حال حاضر همکاری بسیار مطلوبی بین مدیریت شعبه شرکت آتیه سازان استان  و مجموعه کانون ها وجود دارد و مشکلی در زمینه تعاملات فی مابین وجود ندارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شرکت آتیه سازان حافظ در سخنرانی خود با اشاره به این که مجموعه آتیه سازان علاوه بر اجرای قوانین و مقررات خدمت حداکثری به بازنشستگان تامین اجتماعی را یک تکلیف مکتبی و در راستای عمل به وظایف اجتماعی خود تلقی می نماید ابراز امیدواری کرد . در ادامه روند خدمت رسانی شرایط کلان کشور امکان بهتر شدن و توسعه حداکثری را فراهم آورد.

معاون امور شعب و نمایندگان شرکت آتیه سازان حافظ نیز با اشاره به ضرورت مقابله با پدیده تقاضای القایی بر همکاری متقابل بیمه گزار و بیمه گر برای مهار این پدیده موضوع تاکید کرد.

وی در ادامه افزود در مواردی که بین منابع درخواستی اسناد بیمه شدگان و پرداختی توسط شرکت تفاوت وجود دارد مراتب می بایست در کمیته فنی مشترک طرح و مصادیق مورد بررسی دقیق قرار گیرد تا به هیچ عنوان حقی از بیمه شدگان ضایع نگردد.

در این جلسه آقای باوی رئیس کانون شهر اهواز نیز خواستار توسعه دفاتر خدمت رسانی در شهر اهواز گردید.

در ادامه جلسه نمایندگان کانون های بازنشستگی سراسر استان از جمله شهرستان های اهواز، بهبهان، دزفول، خرمشهر، باوی ، سوسنگرد، امیدیه، رامهرمز، آبادان، مسجد سلیمان، شوشتر، دشت آزادگان، ماهشهر، ایذه، اندیمشک، شوش، آغاجاری، هفتگل، شادگان، هندیجان و گتوند نظرات، پیشنهادات و انتظارات خود را مطرح نمودند.