اخبار و اطلاعیه هانشست مشترک روسا و اعضای هیئت مدیره کانون های بازنشستگی تامین اجتماعی استان تهران با شرکت آتیه سازان حافظ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ، در این جلسه روسای کانون­های بازنشستگی استان تهران، پیشنهاداتی در مورد مسائل مربوط به بیمه شدگان این مجموعه را بیان و خواستار پیشرفت در زمینه های مطروحه شدند.

رئیس کانون عالی کارگران تامین اجتماعی گفت: در شرایطی که به دلیل جمعیت بالای بیمه شدگان تامین اجتماعی زیرساخت بسیاری از بیمه ها برای همکاری میسر نبود اما شرکت آتیه سازان حافظ توانایی مالی و مدیریتی لازم برای انعقاد قرارداد را داشت.

علی اصغر بیات افزود هرگز بدون رضایت بیمه شدگان قراردادی در زمینه بیمه مکمل درمان با شرکت های بیمه ای منعقد نکرده ایم و همواره تلاش می کنیم در قراردادهای جدید رضایتمندی بیشتری برای بیمه شدگان حاصل شود ولی باید توجه داشت 60 درصد بازنشستگان حداقل حقوق ماهیانه را از سازمان دولت دریافت می کنند، بنابراین اضافه کردن موارد جدیدی به قرارداد مانند دندانپزشکی، میزان حق بیمه ی ماهیانه را افزایش خواهد داد.

عضو هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ در این زمینه گفت : بهترین کمک کننده برای ارتقا سطح خدمت رسانی خود شما هستید که با قضاوت به هنگام پیشنهادات مناسب را منتقل می­کنید.

برای کنترل بهتر کیفیت خدمت رسانی در همین قرارداد دست کم هفت نمایندگی رسمی آتیه سازان در تهران که از سطح مطلوب پایین تر عمل کردند بسته شد.

مهدی ریاحی فر افزود: در این نه ماه شرکت آتیه سازان حافظ با استفاده از منابع خود سعی نموده است تا حد زیادی جبران خسارت های درمانی را عهده دار گردد که نشان از همکاری کامل و صادقانه دارد .

در پایان ؛ علاوه بر پاسخگویی به سئوالات مطروحۀ روسای کانون ها و رایزنی مراحل مختلف خدمات دهی به بیمه شدگان به اطلاع رسانده شد که سیستم صدور معرفی نامه به زودی ارتقا خواهد یافت.