اخبار و اطلاعیه هانشست مشترکی بین شعبه آذربایجان غربی شرکت آتیه سازان حافظ و اداره کل آموزش و پرورش این استان برگزار شد.

نشست مشترکی بین شعبه آذربایجان غربی شرکت آتیه سازان حافظ و اداره کل آموزش و پرورش این استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ، نشستی با حضورمدیرکل و معاون پشتیبانی، رئیس اداره تعاون اداره کل ، مسئولین و کارشناسان ادارات تعاون نواحی و مناطق آموزش پرورش استان و همچنین مدیر شعبه و رئیس اداره نظارت برصدور شعبه آذربایجان غربی، در محل اداره کل آموزش پرورش این استان برگزار شد.
مدیر شعبه ارومیه ضمن ابراز خرسندی از تمدید قرارداد برای پنجمین سال متوالی ، به تبیین سیاست های کلی شرکت پرداخت.
دکتر مهدی ظریفی با بیان این که مهمترین رسالت شرکت، خدمت رسانی حداکثری و مطلوب در کنار کسب رضایت و تکریم بیمه شدگان است، بر لزوم اولویت کسب رضایت بیماران خاص، تاکید کرد.
وی ضمن اشاره به برخی از ضوابط موجود در قرارداد 98-97، در خصوص طرح الف (قرارداد سرانه ای)، قرارداد صندوقی، تاخیر پرداخت ها و نحوه تعامل با مراجع درمانی، توضیحاتی ارائه نمود.
مدیر شعبه ارومیه اظهار کرد، در راستای افزایش رفاه حال بیمه شدگان، این شرکت در مراحل نهایی عقد قرارداد با مراجع درمانی بزرگ و معتبر ارومیه مانند بیمارستان های امام رضا(ع) و عارفیان بوده و همچنین به منظور پذیرش بیماران در مراکز دولتی، در حال مذاکره با معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی این استان می باشد.
سیما بشیرپور، رئیس اراده نظارت برصدور شعبه آذربایجان غربی شرکت آتیه سازان حافظ، پاسخگوی سوالات و ابهامات در حوزه بیمه گری قرارداد آموزش و پرورش بود.