اخبار و اطلاعیه ها

دکتر ریاحی فر در بازدید از چهار شعبه چهارمحال بختیاری، اصفهان، کاشان و قم :


مدیر عامل شرکت آتیه سازان حافظ مهمترین هدف راهبردی شرکت را توسعه منابع انسانی اعلام کرد.

مدیر عامل شرکت آتیه سازان حافظ مهمترین هدف راهبردی شرکت را توسعه منابع انسانی اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه ساران حافظ دکتر مهدی ریاحی فر عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ در ادامه بازدیدهای ادواری خود از شعب آتیه سازان حافظ که با هدف گفت و گوی رودررو با پرسنل و بررسی شعب از نزدیک صورت می گیرد روز دوشنبه اول مرداد ماه سال جاری با حضور در شعبه اصفهان ضمن برگزاری نشست مشترک با رئیس شعبه و روسای ادارات ذی ربط با دریافت گزارش عملکرد شعبه در جریان پیشبرد برنامه های جاری شرکت قرار گرفت و دراین نشست با تاکید بر رسیدگی به مسائل صنفی همکاران بیان داشت مهمترین هدف راهبردی حال حاضر شرکت توسعه منابع انسانی می باشد.

وی درادامه برنامه بازدید که با نهایی شدن فرآیند صدور معرفی نامه در سامانه رسا همراه بود ابراز امیدواری کرد که با اطلاع رسانی آنلاین و لحظه ای به بیمه شدگان ، از ظرفیت و توان نظارتی جامعه هدف بهترین بهره برداری صورت خواهد گرفت.

دکتر ریاحی فر با حضور در شعبه استان چهارمحال و بختیاری ضمن بازدید از شعبه با کلیه همکاران نشست مشترکی برگزار کرده و در جریان دغدغه های ایشان قرار گرفت وی با تاکید براین که هیچ برنامه ای برای تغییر در ترکیب نیروی انسانی شرکت از نظر کمی وجود ندارد بر توجه نکردن به شایعات تاکید کرد.

ایشان با حضور در محل اداره کل سازمان بیمه سلامت و دیدار با مدیر کل سازمان بیمه سلامت آقای دکتر فرامرزی پیرامون مسائل مشترک و ظرفیت های همکاری متقابل در استان به تبادل نظر پرداختند.

در این جلسه مقرر شد اجرای پروژه واگذاری رسیدگی به اسناد اداره کل سازمان بیمه سلامت استان چهارمحال و بختیاری به شرکت آتیه سازان حافظ به عنوان پایلوت به ستاد مرکزی سازمان پیشنهاد گردد.

مهدی ریاحی فر در ادامه ضمن بازدید از محل های پیشنهادی جهت خرید شعبه در شهرکرد توصیه های لازم را به مدیر شعبه برای پیگیری ارائه کرد.

روز سه شنبه دوم مرداد ماه برنامه بازدید دکتر ریاحی فر با بازدید از شعبه کاشان ادامه یافت. ایشان در این بازدید ضمن حضور در تمامی واحدها نسبت به مدیریت هزینه حوزه نمایندگی ها از طریق کنترل واگذاری به ویژه در امر رسیدگی به اسناد تاکید کرد.

همچنین با نماینده شرکت در شهرستان بادرود گفت و گو کرده و نسبت به رفع مشکلات نمایندگی مذکور به ویژه در موضوع مفاصا حساب تامین اجتماعی دستورات لازم را صادر نمود.

دکتر ریاحی فر به اتفاق هیئت همراه طی بازدید از شعبه قم از نزدیک در جریان کار شعبه قرار گرفت .

در این بازدید مصاحبه با مراجعین و دریافت نظرات ایشان از شکل و نحوه خدمت رسانی شرکت صورت گرفت، در همین راستا دستور فوری برای درخواست انتقال پرونده یکی از بیمه شدگان دارای بیماری خاص به استان مورد نظر بیمه شده صادر شد.

ایشان در پایان بازدید از شعبه تکریم ارباب رجوع را به عنوان تنها سرمایه واقعی و ماندگار به همه همکاران توصیه و خواستار توجه ویژه به این مهم شدند.

در این بازدیدها مدیر امور شعب و نمایندگان و مدیر دفتر مدیرعامل ایشان را همراهی کردند.