اخبار و اطلاعیه ها

ادیانی در جلسه بررسی مراحل پذیرش و رسیدگی به اسناد درمانی بیماران خاص:


در جلسه‌ای با حضور دکتر سید مرتضی ادیانی مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ بر تسهیل مراحل پذیرش و رسیدگی به اسناد درمانی بیماران خاص تاکید شد.

در جلسه‌ای با حضور دکتر سید مرتضی ادیانی مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ بر تسهیل مراحل پذیرش و رسیدگی به اسناد درمانی بیماران خاص تاکید شد.

به گزارش آتیه سازان حافظ، ادیانی در این جلسه که مدیران شعب تهران و کارشناسان واحد بیماران خاص و پزشکان معتمد حضور داشتند، بر بازنگری در مدارک مورد نیاز برای احراز هویت بیمه‌شدگان به خصوص بیماران خاص تاکید کرد.

وی اظهار کرد: باید مراحل کار به نحوی پیش برود که بیماران خاص بیمه شده آتیه سازان حافظ هر چه سریعتر بتوانند معرفی نامه و هزینه‌های درمان شان را دریافت کنند.

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ گفت: باید تدبیری اندیشیده شود که بیمه شده هر بار مجبور نباشد برای احراز هویت خود به کارشناسان ما اصل شناسنامه را ارائه دهند و اگر شناسنامه همراه آنها نبود انجام کار آنها به تاخیر بیافتد.

ادیانی تصریح کرد: از طرفی باید مراقب برخی افراد سود جو و سوء استفاده آنها از بیمه‌شدگانی که بیماری‌های خاص دارند باشیم. خدمات شرکت تنها متعلق به بیمه‌شدگان آن است و نه افراد غیر که ممکن است به هر نحوی مدارک آنها را بدست آورده باشند.

وی با بیان اینکه شرکت آتیه‌سازان حافظ به همه بیمه‌شدگان خود بر مبنای سرانه‌ای که در قرارداد تعریف شده است به طور یکسان خدمات می‌دهد، تاکید کرد: شرکت در عین حال که نگاه بیمه‌گری دارد برای بیمه شده بسیار اهمیت قائل است و نباید به سود فکر ‌کند.

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ اظهار کرد: فراموش نکنیم که آتیه سازان حافظ برای اجرای وظیفه ملی اصلاح تعادل و جلوگیری از افسار گسیختگی درمان کشور تاسیس شد.

وی بر شفاف سازی بخش‌نامه‌ها و ابلاغیه‌ها تاکید کرد و گفت: بخش نامه‌های اجرایی باید شفاف و گویا باشند تا بیمه شده دچار اشتباه نشود و کارکنان در اجرای آن با شبهه مواجه نشوند.

ادیانی بر اطلاع‌رسانی دقیق مفاد قرارداد و ضوابط بیمه‌گری به بیمه‌شدگان تاکید کرد و گفت: اطلاع‌رسانی شفاف به بیمه شدگان در الویت کاری همکاران قرار گیرد.