اخبار و اطلاعیه هابر اساس حکمی از سوی دکتر محمد جواد کبیر مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران، محمدرضا محسنی‌بندپی به سمت "عضو هیأت مدیره شرکت آتیه سازان حافظ" منصوب شد.

 

بر اساس حکمی از سوی دکتر محمد جواد کبیر مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران، محمدرضا محسنی‌بندپی به سمت "عضو هیأت مدیره شرکت آتیه سازان حافظ" منصوب شد.

به گزارش آتیه سازان حافظ به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران؛ در متن این حکم آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای محمدرضا محسنی بندپی

سلام علیکم ،

       از آنجائیکه شرکت آتیه سازان حافظ با هدف ایجاد ارزش افزوده منابع قابل حصول از محل انباشت ذخائر بیمه شدگان در سازمان بیمه  سلامت شکل گرفته است و صیانت از این منابع یک تکلیف قانونی، اخلاقی و اجتماعی می باشد، توجه به حق الناس از وظایف بسیار سنگین و مهم همه کارگزاران نظام اجرایی کشور بالاخص همکاران ما در سازمان و واحدهای تابعه می باشد .

 لذا با عنایت به تعهد، تخصص، تدین، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، در راستای بند 1 مصـوبه 356 هیئت مدیره محترم، به موجب این ابلاغ به عنـوان  " عضو هیأت مدیره شرکت آتیه سازان حافظ" منصوب می شوید. امید است با بهره گیری از تمام نیروهای مؤمن و کارآمد با تلاش و پشتکار شاهد تحول در کارکرد آن شرکت باشیم. اهم انتظارات اینجانب به شرح ذیل می باشد:

1-    التزام و پایبندی به اصول اقتصاد مقاومتی بعنوان مهمترین راهبرد  نظام در دهه اخیر.

2-    رعایت جمیع جهات شرعی و قانونی در مراودات و ارتباطات داخلی و خارجی شرکت بنحوی که ایجاد ارزش افزوده مهمترین  شاخص کارآمدی شرکت باشد.

3-    تلاش در جهت حفظ وجوه و اموال شرکت.

4-     تلاش در جهت تقویت راهبردهائی که بتواند با هدایت منابع در بازار عرضه و تقاضای سلامت مسیر تعادل را تقویت نماید.

5-     توجه جدی به خرد ورزی و عقلانیت توأم با رعایت حقوق قانونی و شرعی در معاملاتی که بتواند ضمن توجه به ارزش افزوده، فضای کسب وکار شرکت را بعنوان یک نهاد اقتصادی از طریق بهره وری ارتقاء بخشد.

6-    تقویت و توسعه نظام ثبت و گزارش دهی و مستند سازی فعالیت ها با استفاده از برنامه راهبردی و عملیاتی شرکت به نحوی که مدیریت منابع شرکت در راستای راهبردهای استراتژیک سازمان باشد .

7-     تعامل، هماهنگی و پیروی از سیاست‌ها و راهبردهای سازمان بیمه سلامت در راستای تقویت، رشد و تعالی اهداف کلان سازمان.

    امید است در ظل توجهات ایزد منان با رعایت اصول قانون مداری ، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در راه خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف سازمانی موفق باشید.

                                                                                              دکتر محمد جواد کبیر