اخبار و اطلاعیه ها

رئیس اداره بازریابی و امور قراردادهای آتیه سازان حافظ خبر داد:


محمد افراشته گفت: شرکت آتیه سازان حافظ در لیست شرکت‌های مجاز وزارت نیرو قرار گرفت.

محمد افراشته گفت: شرکت آتیه سازان حافظ در لیست شرکت‌های مجاز وزارت نیرو قرار گرفت.

به گزارش آتیه سازان حافظ، محمد افراشته با اعلام این خبر ادامه داد: نام شرکت آتیه سازان حافظ به منظورعقد قرارداد بیمه تامین و حفظ سلامت کارکنان صنعت آب و برق در لیست شرکت های مجاز وزارت نیرو قرار گرفت.

وی با اشاره به سابقه همکاری آتیه سازان حافظ با وزارت نیرو از سال 83 تا 90، گفت: به دلیل امکان پذیر نبودن ارائه نرخ و خدمات در بیمه هایی تجاری نظیر بیمه مسئولیت، عمر، حادثه و ... همکاری با اغلب شرکت های تابعه وزارت نیرو قطع شد.

رئیس اداره بازریابی و امور قراردادهای آتیه سازان حافظ اظهار کرد: با تلاش‌‎هایی که طی چند سال اخیر داشتیم خوشبختانه توانستیم وزارتخانه را مجاب کنیم که شرکت آتیه‌سازان حافظ با وجود تک محصولی بودن می‌تواند نسبت به بیمه‌های تجاری در حوزه درمان خدمات مطلوب، با کیفیت و کامل‌تری را به کارکنان صنعت آب و برق ارائه دهد و بر همین اساس بین شرکت و وزات نیرو تفاهم نامه‌ای به امضاء رسید که طبق مفاد آن بخش زیادی از خواسته‌های وزارت نیرو که شرکت‌های دیگر قادر به ارائه آن نیستند اجرا می‌شود.

  افراشته در خصوص مزیت‌های قرارداد این شرکت در مقایسه با قرارداد سایر شرکت های بیمه گر مندرج در لیست وزارت نیرو، گفت: خدماتی که ما ارائه می‌دهیم تقریبا کامل است مواردی همچون پرداخت حق فنی در تمامی خدمات تشخیصی، درمانی، پرداخت حق فنی داروخانه، پرداخت هزینه ملزومات داروئی نظیر سرنگ، آب مقطر، آنژیوکت، گچ و غیره براساس رقم صورتحساب، پرداخت هزینه واکسن‌ها، پرداخت هزینه عینک 1،000،000 ریال بیشتر از سایر شرکت های بیمه گر مجاز در لیست وزارت نیرو، پرداخت هزینه لنز تماس طبی از محل تعهدات عینک از جمله تعهدات این شرکت است که سایر شرکت‌های بیمه‌ای متقبل نمی‌شوند.

وی همچنین پرداخت هزینه دندانپزشکی 5،000،000 ریال بیشتر از سقف قرارداد سایر شرکت‌های بیمه‌گر مجاز در لیست وزارت نیرو، امکان بستری بیمه شدگان در مراکز درمانی طرف قرارداد، بدون معرفینامه (صرفاً با ارائه کارت ملی) را نیز از دیگر تعهدات شرکت در قراداد بیمه نامه تامین و حفظ سلامت کارکنان صنعت اب و برق اعلام کرد.

رئیس اداره بازریابی و امور قراردادهای آتیه سازان حافظ ادامه داد: پرداخت فرانشیز هزینه‌های درمانی بیمه‌شدگان در مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه‌گر، در صورت تعهد کتبی بیمه گزار مبنی بر بازپرداخت هزینه‌های درمانی مذکور، پس از اعلام بیمه گر و ارائه مستندات مربوطه، در قالب اقساط ماهانه دیگر تعهد شرکت در این قرارداد است.

به گفته افراشته پرداخت هزینه‌های مربوط به تصادفات رانندگی که بر عهده بیمه شخص ثالث و صندوق تاًمین خسارات بدنی می باشد، در صورت تعهد کتبی بیمه گزار مبنی بر بازپرداخت هزینه‌های درمانی مذکور، پس از اعلام بیمه گر و ارائه مستندات مربوطه، در قالب اقساط ماهانه نیز از دیگر مفاد این قراداد است که سایر شرکت های بیمه گر آن را ارائه نمی‌دهند.

وی گفت:امکان  دسترسی به پایگاه اطلاعات بیمه گر در خصوص هر یک از  بیمه شدگان صنعت آب و برق از طریق وب سرویس  نیز برای بیمه شدگان این قراداد فراهم است.