اخبار و اطلاعیه هامدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ از تمدید یک ساله قرارداد بیمه تکمیلی درمان کانون عالی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی با آتیه‌سازان حافظ خبر داد.

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ از تمدید یک ساله قرارداد بیمه تکمیلی درمان کانون عالی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی با آتیه‌سازان حافظ  خبر داد.

به گزارش آتیه سازان حافظ دکتر سید مرتضی ادیانی با اعلام این خبر گفت: کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی اول مهرسال جاری در روزنامه کار و کارگر برای استعلام نرخ از شرکت‌های بیمه فعال در زمینه بیمه تکمیلی درمان آگهی‌ را چاپ  کرد و شرکت آتیه سازان حافظ نیز با توجه به حضوری که طی چندین سال گذشته در عرصه خدمت‌رسانی به این بیمه‌شدگان داشت نرخ‌های پیشنهادی خود را اعلام کرد.

وی ادامه داد: در نهایت کانون پس از بررسی‌های لازم، قرارداد سال 97-96 (1 /96/9الی 97/8/30) خود را با شرکت آتیه سازان حافظ به مدت یکسال دیگر تمدید کرد.

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ درمورد سقف تعهدات بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان تامین اجتماعی در قرارداد جدید، گفت: با توجه به جلسات متعددی که درمورد این موضوع داشتیم تلاش کردیم تا سقف تعهدات در خدماتی که بیشتر مورد استفاده بیمه‌شدگان این کانون است را افزایش دهیم و به این ترتیب سقف تعهدات خدمات فوق تخصصی را از 12 میلیون تومان به 14 میلیون تومان، سقف تعهدات خدمات طبی عمومی از 5 میلیون تومان به 6 میلیون تومان، سقف تعهدات خدمات پاراکلینیکی یک( سی تی اسکن،ام آر آی و...) از ۵۰۰ هزار تومان به۷۰۰ هزار تومان، سقف تعهدات پاراکلینیکی دو و سه از ۳۰۰ هزار تومان به۵۰۰ هزار تومان  و در آزمایش و پاتولوژی سقف تعهدات را از۲۵۰ به ۴۰۰ هزار تومان افزایش یافت.

ادیانی در مورد شرایط و امکانات خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان کانون بازنشستگان تامین اجتماعی نیز گفت:ما تلاش کردیم تا دسترسی مردم به خدمات در مراکز درمانی طرف قرارداد را از طریق صدور معرفی نامه آنلاین در اکثر مراکزی که بار مراجعات در آن زیاد است، تسهیل کنیم تا دیگر نیازی به مراجعه آنها به شعب و دریافت حضوری معرفی نامه نباشد.

وی تصریح کرد:همچنین با انعقاد قرارداد با شرکت پست امکان خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان در شهرستان‌هایی که تا پیش از این برای ارائه اسناد پزشکی خود به شعب و نمایندگی‌های آتیه سازان حافظ با مشکل مواجه بودند نیز فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ در مورد ضوابط  و مدارک بیمه‌گری در قرارداد جدید نیز گفت: کلیات شکل اجرای قرارداد از نظر نحوه اعمال ضوابط بیمه‌گری و اسناد پزشکی همچون سال گذشته است.

 

پربازدید های این هفته