اخبار و اطلاعیه ها

در مراسم تکریم و معارفه مدیر شعبه خراسان رضوی مطرح شد؛


معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و مشاور مدیرعامل بیمه آتیه‌سازان حافظ، بر توجه به معیارهای عملی حاکمیت شرکتی به عنوان زمینه‌ساز فعال کردن ظرفیت‌های بالقوه توسعه بازار بیمه آتیه‌سازان حافظ تاکید کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و مشاور مدیرعامل بیمه آتیه‌سازان حافظ، بر توجه به معیارهای عملی حاکمیت شرکتی به عنوان زمینه‌ساز فعال کردن ظرفیت‌های بالقوه توسعه بازار بیمه آتیه‌سازان حافظ تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی آتیه‌سازان حافظ، دکتر علی خدامی در مراسم تکریم و معارفه مدیر شعبه خراسان رضوی، با اشاره به فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری، گفت: ایشان بارها در بیانات خود بر توجه مسئولان به بازنشستگان و فرهنگیان تاکید کرده‌اند، لذا شایسته است توجه به این اقشار محترم، سرلوحه کار مدیران، کارکنان و نمایندگی‌های بیمه آتیه‌سازان حافظ قرار بگیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و مشاور مدیرعامل بیمه آتیه‌سازان حافظ، ادامه داد: برای تحقق این امر باید تعامل با نهادهای نظارتی و بازرسی، پیشاهنگ سیاستگذاری استان‌ها باشد؛ اما پوشاندن جامه عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در خدمت به بازنشستگان و فرهنگیان کشور با حمایت همه سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی میسر است.

وی ضمن ترسیم ساختار بیمه درمان تکمیلی در آتیه‌سازان حافظ و مقایسه آن با شیوه اجرایی صنعت بیمه کشور نقاط قوت و ضعف این شرکت را تبیین کرد.

خدامی در خصوص سیستم مالی آتیه‌سازان حافظ، لزوم رعایت استانداردهای شفافیت در گزارشگری مالی و اطمینان از کفایت ذخایر فنی در صورت‌های مالی را ضروری دانست و افزود: توجه بیشتر به مبانی و معیارهای عملی حاکمیت شرکتی، زمینه‌ساز فعال کردن ظرفیت‌های بالقوه توسعه بازار بیمه آتیه‌سازان حافظ است و فراهم شدن این پیشرفت‌ها و تلفیق آن با پتاسیل بالقوه در بخش کارکنان و نمایندگان، نویدبخش روزهای درخشان‌تری برای شرکت است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و مشاور مدیرعامل بیمه آتیه‌سازان حافظ در پایان گفت: موفقیت مجموعه آتیه‌سازان حافظ را از حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) مسئلت دارم.

در پایان این مراسم، دکتر امیر علیجانی، مشاور مدیرعامل و مدیریت امور شعب، نمایندگان و مشتریان- آتیه‌سازان حافظ، ضمن تاکید بر استفاده از آمار و اطلاعات جهت برنامه‌ریزی صحیح و پیشبرد اهداف شرکت حفظ دستاوردهای مدیریت سابق شعبه را ضروری دانست و بر ارائه خدمات نوین در طول دوران مدیریت آینده تاکید کرد.

این مراسم با ابلاغ حکم مدیریت مهندس سید حسین رحیمی به عنوان مدیر جدید شعبه خراسان رضوی و اهدای یادبود پایان یافت.