اخبار و اطلاعیه ها

در دیدار با رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی:


مهدی ریاحی فر مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت آتیه سازان حافظ به همراه علی اصغر بیات رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی از شعبه اسلامشهر دیدار کرد.

مهدی ریاحی فر مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت آتیه سازان حافظ به همراه علی اصغر بیات رئیس کانون عالی  بازنشستگان تامین اجتماعی از شعبه اسلامشهر دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ مهدی ریاحی فر مدیر عامل و عضو هیئت مدیره پس از بازدید از شعبه اسلامشهر و دیدار با همکاران  با حضور در محل کانون بازنشستگان تامین اجتماعی  در دیدار با علی اصغر بیات رئیس کانون عالی  بازنشستگان تامین اجتماعی با ایشان به تبادل نظر و گفت و گو پرداخت.

بیات با ابراز رضایت از خدمات آتیه سازان حافظ گفت : از سال ٩٢ کانون تامین اجتماعی با آتیه سازان حافظ همکاری داشته. وی افزود فعالیت آتیه سازان حافظ صرفا در حوزه ی درمان و دارای تیم تخصصی درمان است و با توجه به حجم مراجعین تامین اجتماعی گزینه ی مناسبی برای خدمت رسانی به بیمه شدگان محترم است

مهدی ریاحی فر گفت در تامین اجتماعی افراد پاک دست بسیار زیادی وجود دارد که به فکر رفاه مردم بوده و به کار خود تعهد دارند. زمانی که مسئولین نسبت به مردم طوری تعهد داشته باشند که خانواده ی خود را با سایر افراد مملکت یکی دیده و برای همه ی مردم به مثابه خانواده ی خود کار کنند، نتیجه برنامه­ها موفقیت­آمیز می­شود .

وی همچنین خبر داد در راستای خدمت رسانی بهتر و تکریم ارباب رجوع راه اندازی سیستم رسا و برنامه ی اضافه شدن خدمات دندان پزشکی در حال پیگیری است.