اخبار و اطلاعیه ها

دکتر علیجانی:


نشست مشترک رئیس و اعضاء هیئت مدیره کانون بازنشستگی تامین اجتماعی استان اصفهان و معاون امور شعب و نمایندگان شرکت آتیه سازان حافظ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ نشست مشترک رئیس و اعضاء هیئت مدیره کانون بازنشستگی تامین اجتماعی استان اصفهان و معاون امور شعب و نمایندگان شرکت  آتیه سازان حافظ برگزار گردید.

دکتر امیر علیجانی معاون امور شعب و نماینگان آتیه سازان حافظ برخی از ضوابط قرارداد جدید و شرایط حاکم بر نظام تعرفه های درمانی را تشریح کرد و با تاکید بر رسالت شرکت که خدمت رسانی حداکثری به بیمه شدگان قرارداد تامین اجتماعی است گفت: با مدیریت بر منابع، مصارف و هزینه های القایی، شرکت امسال نیز در این قرارداد سربلند خواهد بود.

وی در ادامه ابراز داشت شرکت اتیه سازان حافظ باتاکید بر خدمت رسانی مناسب به بیمه شدگانی که بیمار خاص هستند و پرداخت هزینه های درمانی در بازه زمانی محدودتر، تاکید برحفظ رضایتمندی حداکثری ایشان را دارد.  

دکتر محسن مصلحی، مدیر شعبه اصفهان ضمن ارائه توضیحاتی درخصوص وضعیت پرداخت سرانه بیمه تکمیلی توسط بیمه گذار قرارداد مذکور اظهار داشت با مدیریت درست منابع شعبه و با همکاری کانون موفق شدیم از افزایش هزینه های القایی جلوگیری نموده و خدمت رسانی مناسبی به بیمه شدگان این قرارداد داشته باشیم به شکلی که اکثر بیمارستانهای بزرگ استان در زمینه صدور معرفینامه آنلاین جهت بیمه شدگان تامین اجتماعی با این شعبه همکاری لازم را دارند.

ترکان رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان اصفهان ضمن ارائه پیشنهاداتی پیرامون قرارداد جدید و ابراز خرسندی از تمدید آن، خواستار همکاری درخصوص عقد قراردادهای حداکثری با مراکز درمانی استان و پرداخت هزینه های درمانی بیمه شدگان پس از پرداخت به روز سرانه بیمه تکمیلی شد.