اخبار و اطلاعیه هارئیس شعبه چهارمحال و بختیاری آتیه‌سازان حافظ با رئیس اداره تعاون آموزش­‌و­پرورش این استان دیدار کردند.

 

رئیس شعبه چهارمحال‌وبختیاری آتیه‌­سازان حافظ با رئیس اداره تعاون آموزش­‌و­پرورش این استان دیدار کردند.

به گزارش روابط­ عمومی آتیه‌­سازان حافظ، رئیس شعبه چهارمحال‌وبختیاری آتیه‌­سازان حافظ با رئیس اداره تعاون آموزش‌­و­پرورش این استان دیدار کردند.

در این جلسه طرفین به مسائلی از جمله فرآیندهای کاری، نحوه رسیدگی به اسناد، میزان مطالبات و پرداختی به بیمه­‌شدگان، کیفیت ارائه خدمات در مراکز درمانی و انتظارات متقابل کاری پرداختند.

بهرام فرمانی مدیر شعبه چهارمحال‌­وبختیاری،گفت: در این جلسه هر دو طرف مشکلاتی که در مسیر کار قرار دارد برشمردند و تلاش شد حتی‌الامکان به راه حل مناسب برسیم. به طور مثال یکی از مسائل مطروحه، ثبت اسامی بیمه‌شدگان دارای مغایرت پس از بازه زمانی تعیین شده برای ثبت‌نام بود که مقرر شد مسئولان اداره تعاون پس از انجام مکاتبات لازم با مسئولان وزارت آموزش­‌و­پرورش، موافقت‌نامه را جهت اعمال به شعبه ارسال کنند.

وی افزود: یکی از موارد دیگر تعامل آتیه‌سازان حافظ و اداره تعاون با نظام پزشکی و معاونت درمان وزارت بهداشت با هدف نظارت بیشتر بر مراکز درمانی طرف قرارداد بود تا پزشکان حتی‌المقدور دارو و تجهیزات پزشکی ایرانی را برای بیماران تجویز کنند تا گامی در جهت تحقق شعار امسال برداریم.

فرمانی همچنین گفت: مسئولان اداره تعاون استان همچنین درخواست حضور نمایندگان آتیه‌سازان حافظ در همایش‌های سالانه رؤسای ادارات تعاون کل کشور را داشتند تا از این طریق بیشتر بر مشکلات بیمه‌شدگان آموزش‌و‌پرورش واقف شوند.