اخبار و اطلاعیه هابا حضور مدیر عامل شرکت آتیه سازان حافظ، نشست مشترک بین مدیر کل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری، رییس صندوق بازنشستگی استان اصفهان، مدیر شعبه اصفهان و روسای واحدهای شعبه برگزارشد.

با  حضور مدیر عامل شرکت آتیه سازان حافظ، نشست مشترک بین مدیر کل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری، رییس صندوق بازنشستگی استان اصفهان، مدیر شعبه اصفهان و روسای واحدهای شعبه برگزارشد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ،  مدیر عامل این شرکت به همراه مدیر کل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از شعبه اصفهان بازدید کرد و ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه(س) با پرسنل این شعبه به گفتگو پرداختند.

مدیر شعبه اصفهان با اشاره به همکاری مثبت سازمان بازنشستگی این استان و شرکت آتیه سازان حافظ ابراز داشت با تداوم این همکاری ها، میتوان باعث افزایش رضایتمندی بیمه شدگان شد.

دکتر محسن مصلحی از رئیس سازمان بازنشستگی استان اصفهان و کارشناس ناظر سازمان درخواست کرد تا در سریعترین زمان ممکن، به اسناد مراکز درمانی رسیدگی و آن ها را تایید نمایند و از اعضاء هیئت مدیره کانون بازنشستگی کشوری استان اصفهان درخواست کرد تا در خصوص ارائه بهتر خدمات به بیمه شدگان، نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمایند.

دکتر علیرضا احمدیان، مشاور مدیرعامل در امور بیمه ای شرکت آتیه سازان حافظ نیز  از روند جدید ارائه خدمت از طریق سامانه جامع بیمه گری رسا در مراکز درمانی که امکان دریافت خدمت بدون مراجعه به شعب و نمایندگی ها را فراهم کرده است، ابراز رضایتمندی نمود.

خانم دکتر زاده غلام، مدیر کل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری ضمن تشکر از زحمات و پیگیری های پرسنل شرکت آتیه سازان حافظ، راه کارهایی را در زمینه نحوه ارائه خدمت بهتر به بیمه شدگان ارائه کرد.

رییس سازمان بازنشستگی استان اصفهان نیز نیز توضیحاتی در خصوص روند حذف بیمه شدگان ایثارگر که بر اساس اصلاحیه قانون مذکور توسط دولت ابلاغ شده ارائه داد و از اطلاع رسانی لازم و به موقع ارگان های مختلف استان، در این زمینه خبرداد.

شهروز عبادی ضمن ابراز خرسندی از خدمات شرکت آتیه سازان حافظ، خواستار تداوم تلاش پرسنل در جهت تکریم ارباب رجوع و حفظ رضایتمندی از ایشان شد.