اخبار و اطلاعیه ها

نماینده تام الاختیار مدیر عامل در امور فنی قرارداد آموزش و پرورش:


به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ، نماینده تام الاختیار محترم مدیر عامل در امور فنی قرارداد آموزش و پرورش از امضای تفاهم‌نامه بیمه تکمیلی فرهنگیان و ارائه دو طرح پیشنهادی در این تفاهم‌نامه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ، نماینده تام الاختیار مدیر عامل در امور فنی قرارداد آموزش و پرورش از امضای تفاهم‌ نامه بیمه تکمیلی فرهنگیان و ارائه دو طرح پیشنهادی در این تفاهم‌نامه خبر داد.

دکتر سعید شاکرمی نماینده تام الاختیار مدیرعامل در امور فنی قرارداد آموزش و پرورش درباره "بیمه درمان تکمیلی فرهنگیان"، اظهار داشت: با توجه به اهتمام وزارت آموزش و پرورش برای تداوم و استمرار پوشش بیمه درمان تکمیلی فرهنگیان شاغل در راستای تأمین سلامت کارکنان آموزش و پرورش با توجه به افزایش هزینه ایجاد شده در حوزه بهداشت و درمان و به تبع آن افزایش نرخ حق بیمه تکمیلی درمان بدین منظور در جهت صرفه و صلاح بیمه‌شدگان، تفاهم نامه بیمه درمان تکمیلی بین این وزارتخانه و شرکت آتیه سازان حافظ در دو طرح «الف» و «ب» برای اجرا از تاریخ اول دی ماه ۱۳۹۷ امضا شد.

وی به طرح «الف» اشاره کرد و گفت: در این طرح، بیمه تکمیلی درمان به روش بیمه‌گری است که مزایای آن شامل « بازپرداخت هزینه های درمان بیمه شدگان در کوتاهترین زمان ممکن »،« پرداخت فرانشیز خدمات به میزان ۲۰ درصد توسط بیمه شده » و « ارائه خدمات حداکثری به همراه تضمین در پرداخت اسناد هزینه شده به صورت آنلاین توسط شرکت » است.

شاکرمی به طرح «ب» اشاره کرد و افزود: بیمه تکمیلی در این طرح به روش صندوق درمان با جدول تعهدات مشابه سال گذشته، بجز زایمان که سقف آن تا پانزده میلیون ریال در هر دو طرح "الف" و "ب" افزایش یافته است می باشد.

وی ادامه داد: فرهنگیان متقاضی طرح "الف" بیمه درمان تکمیلی جهت انتخاب  این طرح باید تا تاریخ ۲۰ دی ماه با مراجعه به ادارات تعاون محل خدمت نسبت به انتخاب این طرح اقدام نمایند و سایر بیمه شده گان که در سال قبل تحت پوشش بوده  و متقاضی استفاده از طرح الف نمی باشند و تغییری در افراد تحت تکفل نیز ندارند نیازی به مراجعه نیست و کماکان تحت پوشش صندوق درمان قرار دارند.

نماینده تام الاختیار مدیر عامل در امور فنی قرارداد آموزش و پرورش اضافه کرد: بیمه شدگانی که به هر دلیل متقاضی انصراف از پوشش بیمه‌ای هستند تا تاریخ بیستم دی ماه فرصت دارند جهت تکمیل فرم انصراف به ادارات تعاون محل خدمت مراجعه و ادارات موظف به دریافت و ابطال هولوگرام بیمه شدگان هستند.

شاکرمی گفت: در طرح « الف » برای هر نفر از کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی و افراد تحت تکفل آنان که توسط متقاضی پرداخت می‌شود، مبلغ ۶۸۵ هزار و ۹۰۲ ریال است.

وی افزود: حق بیمه ماهیانه در طرح «ب» صندوق درمان برای هر نفر از کارکنان رسمی، پیمانی و افراد تحت تکفل آنان که توسط متقاضی پرداخت می‌شود مبلغ ۳۹۰ هزار ریال است و حق بیمه ماهیانه در طرح « ب » برای هر نفر از کارکنان قراردادی و افراد تحت تکفل آنان که توسط متقاضی پرداخت می‌شود، مبلغ ۴۹۰ هزار ریال از سوی بیمه گزار در نظر گرفته شده و به استان ها ابلاغ گردیده است.