اخبار و اطلاعیه ها

دکتر ریاحی‌فر در جلسه مدیران شعب سراسر کشور کارگزاری بیمه آتیه سازان حافظ خبر داد:


مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ از تصویب تغییر ساختار این شرکت طبق اصول حاکمیت شرکتی در هیات مدیره خبر داد.

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ از تصویب تغییر ساختار این شرکت طبق اصول حاکمیت شرکتی در هیات مدیره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آتیه سازان حافظ، در جلسه سراسری مدیران شعب آتیه سازان حافظ  که با حضور مدیران شعب سراسر کشور در ستاد مرکزی این شرکت برگزار شد دکتر مهدی ریاحی فر به تشریح برنامه‌‌های پیش روی شرکت در سال آتی (1397) پرداخت.

وی فلسفه سازمانی آتیه سازان حافظ را کارگزاری سازمان بیمه سلامت عنوان کرد و ادامه داد: در واقع سازمان بیمه سلامت بخش‌ بیمه‌های مازاد تکمیلی سلامت را به آتیه سازان حافظ واگذار کرده است که در این راستا کانون بازنشستگان با تامین اجتماعی قرارداد بیمه‌گری منعقد نمود که با توجه به نتیجه عملیاتی این روند نمی‌تواند بدون کنترل ادامه پیدا کند و شرکت در سال آینده تحمل هیچگونه زیان دهی را نخواهد داشت.

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ افزود: شرکت نیازمند مدیریت هزینه‌ها است، دست ما برای استخدام نیرو و ایجاد نمایندگی باز نیست، نمی‌شود حجم زیادی از فعالیت‌ها را برون سپاری کرد، حداقل 50 درصد فعالیت‌ها باید در شعبه انجام شود.

ریاحی فر تصریح کرد: در سال آینده باید به سمت ایجاد درآمدهای پایدار برای آتیه‌سازان حافظ پیش برویم که باتوجه به قراردادهای موجود نیازمند ورود به بازارهای جدید هستیم.

وی بر ساماندهی وضعیت نمایندگی‌ها تاکید کرد و گفت : از نمایندگی‌های فعلی آتیه سازان تنها  تعداد محدودی از آنها استاندارهای لازم را برای ارائه خدمات به بیمه‌شدگان را دارد و ما بقی بایستی اصلاح شود.

ریاحی فر با بیان اینکه آتیه سازان حافظ اولین شرکت مطرح در در حوزه بیمه درمان تکمیلی مازاد است، گفت: 95 درصد سرمایه شرکت‌های بیمه، نیروی انسانی متخصص است که آتیه سازان از این امتیاز برخودار است و با کیفیت‌ترین نیرو را در بخش بیمه تکمیلی و مازاد درمان دارد.

وی ابراز امیدواری کرد تا در سال جدید مالی، شرکت بتواند به سمت ایجاد درآمدهای پایدار و افزایش کیفیت خدمات و مدیریت بهینه  دارایی‌های شرکت گام بردارد.