اخبار و اطلاعیه ها

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ


دکتر سید مرتضی ادیانی با بیان اینکه تجهیزات پزشکی بخش زیادی از هزینه‌‎های بیمه را دربر می‌گیرد اظهار کرد: باید با نظارت دقیق بر هزینه‌های تجهیزات پزشکی مانع هدر رفتن منابع شرکت شویم.

 دکتر سید مرتضی ادیانی مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ با بیان اینکه تجهیزات پزشکی بخش زیادی از هزینه‌‎های بیمه را دربر می‌گیرد اظهار کرد: باید با نظارت دقیق بر هزینه‌های تجهیزات پزشکی مانع هدر رفتن منابع  شرکت شویم.

به گزارش آتیه سازان حافظ، دکتر سید مرتضی ادیانی در دوره آموزشی رسیدگی به اسناد پزشکی و آشنایی با لوازم و تجهیزات مصرفی نوین با بیان اینکه تجهیزات مصرفی بخش زیادی از هزینه‌‎های بیمه را تشکیل می‌دهد ادامه داد: تجهیزات پزشکی به طور ویژه برای شرکت اهمیت دارد و نظارت دقیق بر چگونگی هزینه‌های این بخش می‌تواند جلوی هدر رفتن منابع ما را بگیرد  لذا آموزش‌ها و اطلاعات در این زمینه باید بروز باشد و به سایر کارشناسان تسری پیدا کند، البته این آموزش‌ها برای گروه‌های دیگر شرکت از جمله گروه مالی نیز لازم است تا گلوگاه‌های مختلف در این حوزه بررسی شود.

وی افزود: آموزش‌ها باید به کارشناسان شرکت کمک کند تا بتوانند یک کالا را شناسایی و قیمت آن را به درستی استخراج کنند، کارشناسان ما باید مبنای پرداخت را بشناسند و بدانند چطور با بیمارستان برای قیمت مناسب تجهیزات برای بیمار تعامل کنند.

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ با بیان اینکه باید توجه کنیم بیمار و همراه مستاصل وارد بیمارستان می‌شوند و آخرین حلقه زنجیره درمانی هستند، گفت: بنابراین ما باید کاری کنیم که بیمار دچار چالش نشود.

ادیانی با بیان اینکه حدود 30 درصد هزینه‌های حوزه سلامت هدر می رود، اظهار کرد: در بسیاری از مواقع نیاز به بستری بیمار نیست اما بیمارستان اقدام به بستری بیمار می‌کند و یا در بحث هتلینیگ شاید بیمار نیاز به بستری دو روزه نداشته باشد که بیمارستان بدون توجه به این موضوع دو شب بیمار را نگه می‌دارد و همه اینها یعنی هدر دادن منابع.