اخبار و اطلاعیه هامدیر عامل شرکت بیمه آتیه سازان حافظ بر انسجام همگانی برای امداد و کمک رسانی به مردم آسیب دیده از سیل و جبران خسارات وارده به آن ها تاکید کرد.

مدیر عامل شرکت بیمه آتیه سازان حافظ بر انسجام همگانی برای امداد و کمک رسانی به مردم آسیب دیده از سیل و جبران خسارات وارده به آن ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ، مهدی ریاحی فر  به دنبال وقوع سیل در برخی استان های کشور، ضمن ابراز تسلیت و همدردی با مردم استان های سیل زده اظهار داشت: حادثه خسارت بار سیل در آغاز سال نو که در برخی استان ها منجر به جان باختن و مصدوم شدن عده ای از هموطنان عزیز و همچنین خسارات فراوان شد، موجب اندوهی عمیق برای عموم مردم خصوصا شرکت بیمه آتیه سازان حافظ شد.
ریاحی فر، در ادامه با تاکید بر انسجام همگانی برای امداد و کمک رسانی به مردم آسیب دیده از سیل و جبران خسارات وارده به آن ها، ضمن تشکر از تلاش برخی مدیران استانی در راستای کمک رسانی به آسیب دیدگان گفت: این شرکت برای تسلی خاطر مردم آسیب دیده و همچنین کمک به مناطق سیل زده آمادگی دارد از کلیه امکانات و ظرفیت های خود برای کمک به حادثه دیدگان استفاده نماید.
مدیر عامل شرکت آتیه سازان حافظ ابراز امیدواری کرد: در کنار حمایت و تلاش های مردمی و جامعه بیمه ای کشور در ایام نوروز هر چه سریع تر شاهد مرتفع شدن مشکلات سیل زدگان باشیم.
وی در پایان از کارشناسان استان ها خواست گزارش تکمیلی فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته خود را در زمینه کمک و امداد به حادثه دیدگان سیل اخیر و همچنین مسافران نوروزی در اختیار این شرکت قرار دهند.