اخبار و اطلاعیه ها



کارشناس ارشد بازاریابی آتیه سازان حافظ خبر داد : کارگاه های با تعداد افراد شاغل کمتر از 50 نفر، می توانند با بیمه تکمیلی درمان شرکت آتیه سازان حافظ، از مزایای بیمه ای درمان مکمل بهره مند شوند. محمد افراشته در گفت‌‎وگو با پایگاه اطلاع رسانی آتیه سازان حافظ از طرحی برای ارائه خدمات بیمه مکمل درمان از سوی شرکت بیمه آتیه سازان حافظ برای کارگاه‌های با تعداد افراد شاغل کمتر از 50 نفر خبر داد. وی با اعلام این خبر گفت : وی گفت : شرکت آتیه سازان حافظ در راستای ارزش آفرینی برای آحاد جامعه و ارائه خدمات با کیفیت برتر و بیشتر با قیمتی مناسب‌تر و سازگار با نیازهای افراد، اقدام به ارائه طرح مذکور کرد . کارشناس ارشد بازاریابی آتیه سازان حافظ  اظهار کرد: تا به امروز شرکت‌های بیمه‌ای معمولاً به کارگاه‌ها و یا موسسات با کمتر از 50 نفر (بیمه شده اصلی و تبعی تحت تکفل) خدمات بیمه‌ای مطلوب ارائه نمی دادند، زیرا مکانیزم شناسایی ریسک، ارزیابی آن و تعیین نرخ حق بیمه در این گروه افراد از موضوعات چالش برانگیز است. وی ادامه داد : در چند سال گذشته با توجه به اینکه بسیاری از کارگاه ها و شرکتها به خاطر وضعیت اقتصادی با تعدیل نیرو مواجه بودند و تعداد پرسنل آنها کاهش یافته است که به تبع آن بیمه شدگان اصلی و افراد تحت تکفل آنان در این کارگاهها به کمتر از 50 نفر رسیده است،  لذا شرکت های بیمه ای آنان را تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان قرار نمی دادند. افراشته افزود : اخیراً مشاهده گردیده برخی شرکت‌های بیمه‌ای حاضرند بیمه تکمیلی درمان را به کارگاه‌های زیر 50 نفر ارائه دهند اما مشروط به اینکه آن مؤسسات و یا کارگاه‌ها سایر بیمه‌های خود مانند: بیمه عمر و حادثه، مسئولیت، آتش سوزی و ... را از آنان خریداری کنند در غیر اینصورت حاضر به ارائه خدمات بیمه تکمیلی درمان به کارگاه های با کمتر از 50 نفر بیمه شده اصلی و تبعی نیستند. کارشناس ارشد بازاریابی آتیه سازان حافظ تصریح کرد: اما شرکت آتیه سازان حافظ با توجه به تخصصی کار کردن در حوزه بیمه تکمیلی درمان، اقدام به شناسایی کارگاه‌های تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی که شامل شرکت‌ها، مؤسسات و تمام دستگاهایی که زیر 50 نفر هستند کرد و برای کارگاه‌های 1 تا 50 نفر بسته‌های بیمه‌ای متنوع در نظر گرفت تا شاغلان در این کارگاه‌ها نیز بتوانند با توجه به سطوح درآمدی متفاوت، از مزایای بیمه تکمیلی درمان برخوردار شوند. وی هچنین افزود: انجام این فعالیت می‌تواند نیاز بخش بزرگی از افراد شاغل در بخش های مختلف کشور را برآورده سازد . افراشته با بیان اینکه این طرح  از اول دی ماه 1395(1/10/95) اجرا خواهد شد، گفت: متقاضیان می‌توانند از طریق وب سایت شرکت آتیه سازان حافظ، تماس تلفنی با شعب شرکت و یا تماس و مراجعه به نمایندگان منتخب اقدام نمایند . 

کارشناس ارشد بازاریابی آتیه سازان حافظ خبر داد : کارگاه های با تعداد افراد شاغل کمتر از 50 نفر، می توانند با بیمه تکمیلی درمان شرکت آتیه سازان حافظ، از مزایای بیمه ای درمان مکمل بهره مند شوند.

محمد افراشته در گفت‌‎وگو با پایگاه اطلاع رسانی آتیه سازان حافظ از طرحی برای ارائه خدمات بیمه مکمل درمان از سوی شرکت بیمه آتیه سازان حافظ برای کارگاه‌های با تعداد افراد شاغل کمتر از 50 نفر خبر داد.

وی با اعلام این خبر گفت : وی گفت : شرکت آتیه سازان حافظ در راستای ارزش آفرینی برای آحاد جامعه و ارائه خدمات با کیفیت برتر و بیشتر با قیمتی مناسب‌تر و سازگار با نیازهای افراد، اقدام به ارائه طرح مذکور کرد .

کارشناس ارشد بازاریابی آتیه سازان حافظ  اظهار کرد: تا به امروز شرکت‌های بیمه‌ای معمولاً به کارگاه‌ها و یا موسسات با کمتر از 50 نفر (بیمه شده اصلی و تبعی تحت تکفل) خدمات بیمه‌ای مطلوب ارائه نمی دادند، زیرا مکانیزم شناسایی ریسک، ارزیابی آن و تعیین نرخ حق بیمه در این گروه افراد از موضوعات چالش برانگیز است.

وی ادامه داد : در چند سال گذشته با توجه به اینکه بسیاری از کارگاه ها و شرکتها به خاطر وضعیت اقتصادی با تعدیل نیرو مواجه بودند و تعداد پرسنل آنها کاهش یافته است که به تبع آن بیمه شدگان اصلی و افراد تحت تکفل آنان در این کارگاهها به کمتر از 50 نفر رسیده است،  لذا شرکت های بیمه ای آنان را تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان قرار نمی دادند.

افراشته افزود : اخیراً مشاهده گردیده برخی شرکت‌های بیمه‌ای حاضرند بیمه تکمیلی درمان را به کارگاه‌های زیر 50 نفر ارائه دهند اما مشروط به اینکه آن مؤسسات و یا کارگاه‌ها سایر بیمه‌های خود مانند: بیمه عمر و حادثه، مسئولیت، آتش سوزی و ... را از آنان خریداری کنند در غیر اینصورت حاضر به ارائه خدمات بیمه تکمیلی درمان به کارگاه های با کمتر از 50 نفر بیمه شده اصلی و تبعی نیستند.

کارشناس ارشد بازاریابی آتیه سازان حافظ تصریح کرد: اما شرکت آتیه سازان حافظ با توجه به تخصصی کار کردن در حوزه بیمه تکمیلی درمان، اقدام به شناسایی کارگاه‌های تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی که شامل شرکت‌ها، مؤسسات و تمام دستگاهایی که زیر 50 نفر هستند کرد و برای کارگاه‌های 1 تا 50 نفر بسته‌های بیمه‌ای متنوع در نظر گرفت تا شاغلان در این کارگاه‌ها نیز بتوانند با توجه به سطوح درآمدی متفاوت، از مزایای بیمه تکمیلی درمان برخوردار شوند.

وی هچنین افزود: انجام این فعالیت می‌تواند نیاز بخش بزرگی از افراد شاغل در بخش های مختلف کشور را برآورده سازد .

افراشته با بیان اینکه این طرح  از اول دی ماه 1395(1/10/95) اجرا خواهد شد، گفت: متقاضیان می‌توانند از طریق وب سایت شرکت آتیه سازان حافظ، تماس تلفنی با شعب شرکت و یا تماس و مراجعه به نمایندگان منتخب اقدام نمایند .