اخبار و اطلاعیه هامراسم تجلیل از خدمات سرکار خانم مهندس مریم عرب مدیریت اسبق و معارفه مهندس کیوان عباسی مدیر اطلاعات و فناوری ارتباطات شرکت، صبح امروز با حضور دکتر ریاحی‌فر مدیرعامل آتیه سازان حافظ، معاونان، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان این شرکت برگزار شد.

 مراسم تجلیل از خدمات سرکار خانم مهندس مریم عرب مدیریت اسبق و معارفه مهندس کیوان عباسی مدیر اطلاعات و فناوری ارتباطات شرکت، صبح امروز با حضور دکتر ریاحی‌فر مدیرعامل آتیه سازان حافظ، معاونان، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آتیه سازان حافظ  دکتر مهدی ریاحی فر در این مراسم ضمن تشکر و قدرانی از زحمات سرکار خانم مهندس عرب، گفت: مباحث فن‌آوری اطلاعات عمدتا چالش برانگیز هستند و هر چقدر در این بخش سرمایه‌گذاری شود باز مطالبات استفاده کننده از این سیستم زیاد است.

وی ضمن تبریک و تقدیر از زحمات صمیمانه و خالصانه مهندس عرب اظهار کرد: امیدورایم همچنان حامی شرکت بمانند و خدمات ایشان در سازمان بیمه سلامت منشاء خیر برای آتیه سازان حافظ باشد.

ریاحی‌فر با بیان اینکه استفاده از ابزارهای جدید لازمه پیشرفت یک سیستم است و می تواتد ارائه خدمات به مشتری را تسریع دهد، گفت: انتظار ما از کسانی که سکاندار واحد اطلاعات و فناوری می‌شود این است که از این ابزارها با سرعت و دقت بیشتری استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ با بیان اینکه در بازدیدهایی که از شعب داشتیم متوجه برخی مشکلات نرم افزاری شدیم، گفت: انشالله مهندس عباسی با توجه به تجارب ارزنده‌ای که در این زمینه دارد با استفاده از نرم افزارهای به روز این مشکلات را رفع کنند.

وی آرشیو کردن اسناد را یکی از معضلات فعلی شرکت دانست و گفت: متاسفانه فرآیند پذیرش اسناد دچار روزمرگی شده است و نیاز به اصلاح جدی فرآیند در این زمینه داریم.

ریاحی فر در پایان ضمن آروزی موفقیت برای مهندس عباسی گفت: امیدورایم ایشان با سرعت بیشتری این وضعیت را سامان دهد تا بتوانیم در این بخش پیشرو باشیم.

در ادامه این مراسم مهندس مریم عرب در تشریح عملکرد خود طی 4 سال گذشته در سمت مدیریت اطلاعات و فناوری ارتباطات گفت: زمانی که فعالیت خود را در آتیه سازان حافظ شروع کردم 14 سال سابقه کار در همین حوزه و سمت داشتم و سعی کردم تجربیاتم را به این بخش انتقال دهم.

وی در پایان فعالیت در این شرکت برای کلیه همکاران آرزوی موفقیت و سلامت کرد.

همچنین در ادامه مهندس کیوان عباسی مدیر جدید اطلاعات و فناوری ارتباطات آتیه سازان حافظ ضمن تشکر از زحمات مهندس عرب و با بیان اینکه افتخار می‌کنم در این جمع صمیمی و با تجربه قرار دارم، گفت: قطعا ایشان از منابع موجود بهترین استفاده را کردنده‌اند.

وی با بیان اینکه امروز فناوری اطلاعات تحول آفرین است ادامه داد: استفاده از فناوری اولین ویژگی است که می‌تواند در جوامع بشری یک فعالیت و کسب و کاری را متحول کند.

عباسی اظهار کرد: فناوری اطلاعات در سیسستم بیمه کمی عقب است و خوب به خدمت گرفته نشده است، باید در این عرصه کار بیشتری صورت گیرد و این مسئولیت بنده و همکاران در بخش فناوری اطلاعات است، امیدورایم به زودی شاهد تحولات خوب در این زمینه باشیم.