اخبار و اطلاعیه هامدیر شعبه آتیه‌سازان‌ حافظ در مازندران با رؤسای کانون‌های بازنشستگی آموزش‌وپرورش این استان جلسه‌ای برگزار کرد.

مدیر شعبه آتیه‌سازان‌ حافظ در مازندران با رؤسای کانون‌های بازنشستگی آموزش‌وپرورش این استان جلسه‌ای برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی آتیه‌سازان حافظ مدیر شعبه مازندران با رؤسای کانون‌های بازنشستگی آموزش‌وپرورش این استان جلسه‌ای برگزار کرد. در این جلسه ضمن تبیین وظایف شعبه، گزارشی از عملکرد آتیه‌سازان حافظ در این استان ارائه شد.

احمد بیژنی، مدیر شعبه مازندران گفت: در گزارشی که از عملکرد شعبه، ارائه شد، عمل به تعهدات درخصوص قرارداد آموزش‌‌وپرورش حدود 95 %  اعلام شد، ضمن اینکه تلاش کردیم فرآیند خدمت‌دهی در بیمارستان‌ها از طریق ارائه خدمت صدور معرفینامه آنلاین، تسهیل شود.

وی ادامه داد: طی قرارداد با مسئولان 11 بیمارستان استان مازندران از جمله بیمارستان‌های یحیی‌نژاد، شهیدبهشتی و مهرگان در بابل، بیمارستان‌های شفا، نیمه شعبان و امیر مازندرانی در ساری، بیمارستان‌های مهر، امیدی و امام خمینی(ره) در بهشهر، بیمارستان شمال در آمل، بیمارستان شهسوار در تنکابن، در این بیمارستان‌ها به صورت شبانه‎روزی معرفی‌نامه آنلاین صادر ‌می‌شود.

مدیر شعبه مازندران افزود: همچنین تکریم بازنشستگان از طریق سهولت دسترسی به شعب و نمایندگی‎ها، بویژه به بیماران خاص و قرار دادن باجه‌های پذیرش مخصوص این بیماران از مهمترین اقدامات در شعبه مازندران است.

بیژنی گفت: از دیگر مسائلی که در این جلسه مطرح شد، تعامل شعبه با کانون‌های بازنشستگی برای بازاریابی در خصوص برقراری بیمه اکمل بود. در این نوع بیمه، حق بیمه جداگانه برای خدمات مورد درخواست از بیمه‌شدگان دریافت می‌شود.

در این جلسه آقایان زرافشان، معاون آموزش و پرورش متوسطه وزیر آموزش و پرورش، نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران، ظفرمند مدیر بیمه سلامت استان و براری رئیس صندوق بازنشستگی استان حضور داشتند.