اخبار و اطلاعیه هادکتر مهدی ریاحی فر عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ با حضور در محل کانون کارگران بازنشسته سازمان تامین اجتماعی استان البرز، ضمن بازدید از محل این کانون و دیدار با آقای مهندس شادبخش نایب رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی سراسر کشور و رئیس کانون شهرستان کرج در جمع اعضای هیئت مدیره کانون های شهرستان های استان البرز حضور یافته و به بررسی مسائل و شرایط اجرای قرارداد جاری فی ما بین پرداخت.

دکتر مهدی ریاحی فر عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ با حضور در محل کانون کارگران بازنشسته سازمان تامین اجتماعی استان البرز، ضمن بازدید از محل این کانون و دیدار با آقای مهندس شادبخش نایب رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی سراسر کشور و رئیس کانون شهرستان کرج  در جمع اعضای هیئت مدیره کانون های شهرستان های استان البرز حضور یافته و به بررسی مسائل و شرایط اجرای قرارداد جاری فی ما بین پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ، در این نشست مشترک، مهندس شادبخش ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت آتیه سازان حافظ در این استان نسبت به تبیین جایگاه کانون ها و نقش ایشان در خدمت رسانی به جامعه هدف، تاکید کرد.

دکتر ریاحی فر ضمن تقدیر از تلاش اعضای هیئت مدیره در راه اندازی محل جدید کانون بازنشستگان به برنامه های شرکت در تغییر شکل خدمت رسانی با استفاده از بسترهای نرم افزاری و توسعه فن آوری تاکید نمود.

ریاحی فر با حضور در محل شعبه ضمن بازدید از تمام ادارات، از مسائل و مشکلات شعبه البرز مطلع و ضمن بررسی این موارد، با توجه به وجود دو ساختمان مجزا در شهر کرج، دستور ارائه طرح توجیهی برای تجمیع فعالیت شعبه در یک محل جدید به منظور یکپارچه سازی عملیات و تسهیل در دریافت خدمت را صادر کرد.

همچنین ایشان به منظور توانمند سازی پرسنل شرکت، ضمن دستور به واحدهای ستادی نسبت به برگزاری دوره های آموزشی برای کارشناسانی که سابقه کمی در حوزه فعالیت خود دارند و یا دارای مدارک تحصیلی کمتر مرتبط می باشند، بر پیگیری این موضوع تاکید نمود.

وی با تاکید بر بازاریابی به ویژه ظرفیت های موجود در بازار وزارت نیرو، دانشگاه علوم پزشکی و بیمه انفرادی در جریان پیشرفت کار در این عرصه قرار گرفتند.

همچنین در این نشست که با حضور مدیرکل محترم سازمان بیمه سلامت استان، آقای دکتر جوانشیر و آقای مهندس شادبخش نائب رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی برگزار گردید ضمن تشکر و قدردانی از زحمات آقای دکتر مجید طاهر به عنوان مدیر سابق شعبه استان البرز، آقای دکتر وحید اسماعیلی به عنوان مدیر جدید این شعبه معارفه شدند.

در این بازدید مدیر امور شعب و نمایندگان و مشتریان و مدیر دفتر مدیرعامل ایشان را همراهی می ­کردند.