اخبار و اطلاعیه ها

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ مطرح کرد:


مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ با بیان اینکه باید فعالیت‌های بیمه تکمیلی و مازاد درمان با استاندارهای بیمه‌گری در ایران انطباق داده شود، اظهار کرد:امیدواریم در یک افق کوتاه مدت بتوانیم زمینه ورود آتیه سازان حافظ را به حیطه صنعت بیمه‌های بازرگانی فراهم کنیم.

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ  با بیان اینکه باید فعالیت‌های بیمه تکمیلی و مازاد درمان با استاندارهای بیمه‌گری در ایران انطباق داده شود، اظهار کرد:امیدواریم در یک افق کوتاه مدت بتوانیم زمینه ورود آتیه سازان حافظ را به حیطه صنعت بیمه‌های بازرگانی فراهم کنیم.

 به گزارش آتیه سازان حافظ، جلسه تکریم و معارفه مدیران عامل قبلی و جدید شرکت آتیه سازان حافظ بعد از ظهر امروز با حضور مهندس طاهرموهبتی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان بیمه سلامت ایران، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، جمعی از روسای بیمارستان‌ها، فعالان عرصه بیمه و مدیران آتیه سازان حافظ  برگزار شد.

دکتر مهدی ریاحی‌فر مدیرعامل جدید شرکت آتیه سازان حافظ در ابتدای جلسه با اشاره به جان باختن 32تن از دریا دلان نفتکش سانچی، گفت: این حادثه‌ بسیار تلخ و دلخراش را به خانواده‌های عزادار و بازماندگان آن عزیزان صمیمانه تسلیت عرض میکنم و تسلی و آرامش دلهای غمگین آنان را از خداوند متعال مسألت دارم.

وی در ادامه ضمن تشکر از اعتماد مهندس طاهر موهبتی رئیس سازمان بیمه سلامت ایران نسبت به انتصاب ایشان گفت: امیدوارم با عملکرد شایسته و بایسته در دوران تصدی خود در این سمت بتوانم با ارتقاء بیمه‌های مازاد و تکمیلی درمان پاسخی مناسب به اعتماد ایشان بدهم.

ریاحی‌فر همچنین از تلاش‌ها و زحمات دکتر ادیانی مدیرعامل سابق آتیه سازان حافظ تشکر کرد و گفت: قطعا برنامه‌ها و اقدامات شایسته ایشان دنبال خواهد شد و امیدورام که بتوانیم در آینده از تجربیات وی بهره‌مند شویم.

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ با بیان اینکه اوامر و توصیه‌های مجمع شرکت زیربنای الگوی مهندسی مجدد، گسترش جامع برنامه‌های استراتژیک و ارزش آفرینی این شرکت خواهد بود، اظهار کرد: فعالیت‌های بیمه تکمیلی و مازاد درمان با استاندارهای بیمه‌گری در ایران انطباق داده شود، امیدواریم با بهره‌گیری از رویکردی منطقی و با نگاهداشت اسناد بالا دستی بخصوص قوانین و مصوبات شورای عالی بیمه در یک افق کوتاه مدت بتوانیم زمینه ورود آتیه سازان حافظ را به حیطه صنعت بیمه‌های بازرگانی فراهم کنیم.

همچنین دکتر سید مرتضی ادیانی مدیر عامل پیشین آتیه سازان حافظ در این مراسم ضمن تشکر از همه همکاران و مدیرانی که طی فعالیت وی در آتیه سازان حضور داشتند، گفت:افتخار داشتم که 3 سال در خدمت مجموعه بزرگ آتیه سازان و حافظ بیمه شدگان آن که از بازنشستگان هستند، بودم.

گفتنی است در پایان این مراسم کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری، مسئولان قرارداد بیمه تکمیلی آموزش و پرورش، مدیران بیمه‌های بازرگانی و روسای بیمارستان‌های طرف قرارداد نیز از زحمات دکتر ادیانی تقدیر و تشکر کردند.