اخبار و اطلاعیه هابه گزارش روابط عمومی شرکت آتیه‌سازان حافظ، این قرارداد در دو بخش بیمه تکمیلی درمان رایگان برای 900 هزار نفر شامل 450 هزار راننده و همسرانشان و نیز بیمه حوادث بصورت پرداخت سالانه 25 هزار تومان منعقد شده است و هم اکنون در مرحله عضو گیری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه‌سازان حافظ، این قرارداد در دو بخش بیمه تکمیلی درمان رایگان برای 900 هزار نفر شامل 450 هزار راننده و همسرانشان و نیز بیمه حوادث بصورت پرداخت سالانه 25 هزار تومان منعقد شده است و هم اکنون در مرحله عضو گیری است.

بر اساس این قرارداد که روز چهارشنبه 3 مرداد97 امضاء شد، مقرر گردید تا پوشش بیمه ای به خدماتی چون خدمات بستری، انواع تعهدات پایه و سرپایی، عمل های پاراکلینیکی، لیزیک و رفع عیوب انکساری رانندگان تعلق گیرد.

در این مراسم عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری با اشاره به فعالیت 450 هزار راننده در بخش بار در سطح جاده های کشور که نقش مهمی در اقتصاد ایران دارند، این اقدام را یکی از اقدامات فرابخشی با همکاری شرکت های حمل بار سراسر کشور برای پاسخگویی به مطالبات رانندگان در خصوص ارتقای سطح معیشت و تسهیلات برای آنها دانست و گفت: در مراحل بعدی، این پوشش بیمه ای به خانواده و فرزندان رانندگان نیز تسری داده می شود. وی از رانندگان خواست برای بهره مندی از تسهیلات بیمه تکمیلی و بیمه عمر، تا 15 مرداد با مراجعه به سامانه صدور کارت هوشمند، اطلاعات مورد نیاز و از جمله شماره شبای حساب بانکی خود را وارد سامانه کنند.

دکتر مهدی ریاحی فر مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ نیز در باره پوشش های بیمه ای گفت: در بخش تعهدات پایه تا سقف 7 میلیون تومان و در بخش تعهدات تخصصی نظیر جراحی قلب تا سقف 14 میلیون تومان پوشش بیمه ای به بیمه شدگان اختصاص می یابد.

وی افزود: در بخش هزینه های سرپایی نوع اول نظیر سونوگرافی و انواع اسکن ها تا سقف 500 هزار تومان و در بخش هزینه های پاراکلینیکی سطح 2 نظیر اسپیرومتری و جراحی مجاز سرپایی تا سقف 300 هزار تومان هزینه پوشش داده می شود.

وی افزود: عمل لیزیک و رفع عیوب انکساری چشم تا سقف یک میلیون تومان و هزینه آمبولانس درون و برون شهری تا سقف 100 و 130 هزار تومان زیر پوشش خدمات بیمه ای این شرکت است.

حسن زاده مدیرعامل بیمه زندگی خاورمیانه نیز درباره قرارداد منعقد شده با سازمان راهداری و انجمن های صنفی حمل و نقل رانندگان گفت: با پرداخت حق بیمه سالانه25 هزارتومان، برای هریک از بیمه شدگان در صورت فوت 10 میلیون تومان و در صورت فوت بر اثر حادثه تا سقف 15 میلیون تومان کمک هزینه به خانواده متوفیان تحت پوشش این بیمه پرداخت خواهد شد.