اخبار و اطلاعیه هاشرکت آتیه سازان حافظ با انجمن خیریه حمایت از بیماران دیابتی کشور تفاهم نامه‌ای امضا کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه‌سازان حافظ، این تفاهم نامه به امضای دکتر مهدی ریاحی فر عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ و دکتر شکور امیدی، رئیس انجمن خیریه حمایت از بیماران دیابتی رسید.

بر اساس این تفاهم نامه که روز یکشنبه 10 تیر 97 در دفتر انجمن خیریه حمایت از بیماران دیابتی کشور مبادله شد، اعضای انجمن خیریه حمایت از بیماران دیابتی و همچنین دیگر افراد مبتلا به دیابت می‌توانند برای دریافت خدمات بیمه تکمیلی نام نویسی کنند و با پرداخت حق بیمه سالانه از خدمات این بیمه تکمیلی بهره‌مند شوند.

در این مراسم دکتر مهدی ریاحی فر گفت: هر نفر برای استفاده از خدمات بیمه‌ای ماهانه ۳۵ هزار و ۴۰۰ تومان می‌پردازد که سقف بیمه برای جراحی‌های تخصصی ۶ میلیون تومان، بستری و جراحی‌های عمومی ۳ میلیون تومان، زایمان یک میلیون تومان، پروتز ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، خدمات پاراکلینیکی و تست‌های ورزشی ۵۰۰ هزار تومان، دارو و خدمات سرپایی نیز ۵۰۰ هزار تومان در سال است.

وی افزود: با استفاده از نرم افزار بیماریابی که از طرف انجمن خیریه حمایت از بیماران دیابتی کشور به شرکت آتیه سازان حافظ هدیه شده است امکان بیمه بیماران دیابتی که در این انجمن نیز عضویت ندارند نیز وجود دارد.

ایشان هدف از ارائه خدمات بیمه تکمیلی را، آرامش و سلامت بیشتر بیماران دیابتی و همچنین شناسایی و پایش دیگر بیماران مبتلا به دیابت در کشور عنوان و در نهایت کاهش هزینه های درمان کشور عنوان کرد.