اخبار و اطلاعیه هاتفاهم نامه همکاری بین شرکت آتیه سازان حافظ و انجمن دیابت کشور امضاء شد.

تفاهم نامه همکاری بین شرکت آتیه سازان حافظ و انجمن دیابت کشور امضاء شد.

به گزارش آتیه سازان حافظ، این تفاهم نامه با حضور دکترسید مرتضی ادیانی مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ و دکتر شکور امیدی رئیس انجمن دیابتی کل کشور و عضو کمیته سلامت مجمع تشخیص مصلحت نظام به منظور ارائه خدمات درمانی به بیماران دیابتی امضاء شد.

دکتر ادیانی در این جلسه با بیان اینکه خوشحالیم که انجمن دیابت کشور آتیه سازان حافظ را برای ارائه خدمت به بیماران زیرمجموعه خود انتخاب کرد، گفت: آتیه سازان حافظ خود یکی از شرکت‌های تابعه بیمه سلامت است و در تلاشیم تا خدمات بیمه سلامت را تکمیل کنیم.

وی اظهار کرد: آتیه سازان حافظ به گروه بازنشستگان که  اقشار پر خطر جامعه از حیث درمان هستند خدمات ارائه می‌دهد بنابراین هرگز به سود خود فکر نمی‌کند و همیشه سعی کرده با توجه به توان پرداخت بیمه شدگانش، پایین‌ترین نرخ خدمات را تعیین کند.

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ با بیان اینکه داشتن جامعه سالم و با نشاط خواسته ماست، ادامه داد: آتیه سازان حافظ نگاه ویژه‌ای به بحث غربالگری دارد، بدیهی است اگر بیمار به موقع شناسایی شود جلوی رشد بیماری و بسیای از هزینه‌های آن گرفته خواهد شد.

همچنین دکترامیدی رئیس انجمن دیابت کشوردر این جلسه آتیه سازان را یک بیمه پیشتاز در عرصه بیمه تکمیلی درمان دانست و گفت: ما از این بیمه انتظار داریم ما را در شناسایی بیماران دیابتی که هنوز در لیست بیمه قرار نگرفته‌اند یاری کند.

رئیس انجمن حمایت از بیماران دیابتی کل کشورتاکید کرد: ما نباید منتظر باشیم تا مردم بیمار شوند و بعد درمانشان کنیم،  یک بیمه زمانی موفق خواهد بود که به مسئله پیشگیری توجه ویژه داشته باشد.

امیدی با بیان اینکه باید زمینه‌ای فراهم شود تا از مردم عادی تست قند گرفته شود، خاطرنشان کرد: باید تفکرسلامت محور، بیماریابی و غربالگری در بیمه‌های درمان حاکم شود.

وی همچنین حضور آتیه سازان حافظ  در جلسات کمیته سلامت مجمع تشخیص مصلحت نظام و جلسات انجمن را راهگشا دانست.