اخبار و اطلاعیه هابا حضور علی اصغر بیات، نشستی بین مدیر شعبه اسلامشهر شرکت آتیه سازان حافظ و کانون های غرب استان تهران برگزار شد.

با حضور علی اصغر بیات، نشستی بین  مدیر شعبه اسلامشهر شرکت آتیه سازان حافظ و کانونهای غرب استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ در راستای اجرای قرارداد بیمه مکمل درمان بازنشستگان مستمری بگیران تامین اجتماعی و جهت تعامل و هماهنگی هرچه بیشتر شرکت و کانون های غرب استان تهران، نشستی با حضور آقایان علی اصغر بیات رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی و دکتر مجتبی میرآخوری مدیر شعبه اسلامشهر این شرکت برگزار شد.

علی اصغر بیات علاوه بر ارائه توضیحاتی در مورد چگونگی نحوه اجرای قرارداد جدید، از برنامه ها و اقدامات فی مابین، انتظارات بیمه شدگان و روابط کانون ها و شعب گفت و با بیان موضوعاتی از قبیل: انعقاد قرارداد با بخش های VIP مراکز ملکی تأمین اجتماعی، تسریع در ساز و کار پرداخت حق بیمه ها پس از تخصیص منابع به اداره کل تآمین اجتماعی استان، روش های مقابله با تقاضای القایی از سوی تأمین کنندگان خدمات سلامت، راهکارهایی را به منظور ارائه خدمات مطلوب تر به بیمه شدگان شرکت بیان کرد.

وی اظهار کرد: به بیش از 60 هزار بیمه شده ی تأمین اجتماعی توسط شعبه اسلامشهر و نمایندگی های غرب تهران ارائه خدمات می شود.

در این نشست روسای کانون های شهرستان گلستان، اسلامشهر و رباط کریم نیز حضور داشتند که ضمن اعلام افزایش رضایتمندی از عملکرد شعبه اسلامشهر و نمایندگی های غرب استان تهران، با بیان نقطه نظرات خود در مورد قرارداد بیمه تکمیلی درمان، پیشنهاداتی را در مورد چگونگی ارائه هرچه بهتر و سریعتر خدمت به بیمه شدگان تامین اجتماعی بیان کردند.