اخبار و اطلاعیه ها

معاونت بازاریابی و خدمات بیمه‌ای آتیه سازان حافظ خبر داد:


سرپرست معاونت بازاریابی و خدمات بیمه‌ای آتیه سازان حافظ از امضاء تفاهم‌نامه بین شرکت آتیه سازان حافظ با شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران به منظور ارائه خدمات بیمه‌ای از طریق پست به بیمه‌شدگان این شرکت در سطح استان‌‎ها و شهرستان‌های مورد نیاز و یا فاقد نمایندگی خبر داد.

سرپرست معاونت بازاریابی و خدمات بیمه‌ای آتیه سازان حافظ از امضاء تفاهم‌نامه بین شرکت آتیه سازان حافظ با شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران به منظور ارائه خدمات بیمه‌ای از طریق پست به بیمه‌شدگان این شرکت در سطح استان‌‎ها و شهرستان‌های مورد نیاز و یا فاقد نمایندگی خبر داد.

دکتر امیر علیجانی در گفت‌وگو با آتیه سازان حافظ با اعلام این خبر گفت: از طریق اداره پست قصد داریم ارائه خدمت در مناطق مختلف را توسعه دهیم با توجه به اینکه اداره پست جز ارگان‌هایی است که در سراسر کشور دارای شبکه گسترده خدمت‌رسانی است بنابراین می‌تواند این امکان را برای آتیه سازان حافظ فراهم ‌کند که حتی در روستاها و مناطق محروم که شرکت نمایندگی ندارد به بیمه‌شدگان خود خدمت‌رسانی کند.

سرپرست معاونت بازاریابی و خدمات بیمه‌ای آتیه سازان حافظ در توضیح مفاد این تفاهم‌نامه و نحوه اجرای آن گفت: در این طرح بیمه‌شدگان با مراجعه به دفاتر پستی اسناد هزینه‌های پزشکی خود را به شرکت تحویل می‍‌‌دهند که البته ما در تلاش هستیم در آینده نزیک این امکان را فراهم آوریم که از طریق پست، اسناد پزشکی بیمه‌شدگان خاص از درب منزل جمع آوری شده و دیگر نیاز به تردد آنها در سطح شهر برای ارائه اسناد پزشکی به شعب و یا قرار گرفتن درصف انتظار نیست.

وی ادامه داد: ارائه خدمات و فعالیت‌های آتیه سازان حافظ در سطح استان ها و شهرستان‌هایی که مورد نیاز می‌باشند و یا فاقد نمایندگی است به اداره پست واگذار می‌شود همچنین ارائه خدمات و عملیات امور اسناد پزشکی مانند؛ احراز هویت بیمه‌شدگان، جمع آوری مدارک اسناد و هزینه‌های درمان بستری و سرپایی بیمه‌شدگان، صدور حواله پرداخت ویژه، لیست برداری اسناد و ارسال به شرکت و سایر خدمات ابلاغی شرکت بر اساس آخرین دستورالعمل و بخشنامه‌های اعلامی از طریق پست انجام خواهد شد.

علیجانی افزود: در دیگر اهداف همکاری شرکت اتیه سازان حافظ با شرکت ملی پست ، استفاده از ظرفیت پست تلفنی 193 و عدم مراجعه حضوری بیمه شدگان طرف قرارداد در مناطق و شهرستان های مورد نیاز آتیه سازان حافظ و استفاده از ظرفیت دفاتر ict روستایی اداره پست جهت دریافت مدارک بیمه شدگان آتیه سازان حافظ در اینده نزدیک می باشد که در مفاد این تفاهم نامه قید شده است.

سرپرست معاونت بازاریابی و خدمات بیمه‌ای آتیه سازان حافظ با بیان اینکه در ساعات اداری پیک پست در شعب آتیه سازان حافظ مستقر خواهد بود، گفت: جمع‌آوری اسناد و مدارک از دفاتر نمایندگی یا مراکز درمانی طرف قرارداد و تحویل آنها به شعب یا نمایندگان ویژه آتیه سازان حافظ نیز از طریق پست انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: برای اجرای هر چه بهتر این تفاهم‌نامه و جلب رضایت حداکثری بیمه‌شدگان پُست مکلف است فهرست کارکنان منتخب خود را قبل از شروع فعالیت آنان به آتیه سازان حافظ اعلام کند و کارکنان آنها موظف به شرکت در دوره کارآموزی اعلامی از سوی شرکت آتیه سازان حافظ و اخذ نظریه موافق مبادی ذیربط شرکت  هستند و تغییر کارکنان آموزش دیده پُست باید با هماهنگی بیمه‌گر( آتیه سازان حافظ) باشد.

علیجانی تصریح کرد:  بنابراین در هر منطقه‌ای که  قرار است شرکت پست با آتیه سازان حافظ همکاری داشته باشد کارشناسان مربوطه در آن حوزه، ابتدا یک دوره آموزشی مقدماتی یک هفته تا 10 روزه را سپری و بعد از آن  کارشان را شروع خواهند کرد.