اخبار و اطلاعیه هامدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ از اجرای طرح بیمه درمان تکمیلی انفرادی تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: سه طرح متنوع با سقف پوشش‌های متنوع طراحی شده است که مبالغ حق بیمه دریافتی آن به ازای خدمات، متفاوت است.

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ از اجرای طرح بیمه درمان تکمیلی انفرادی تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: سه طرح متنوع با سقف پوشش‌های متنوع طراحی شده است که مبالغ حق بیمه دریافتی آن به ازای خدمات، متفاوت است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ، مهدی ریاحی‌فر درباره بیمه درمان تکمیلی انفرادی گفت: مقدمات طرح انجام شده و باید از وزارت صنعت، ای - نماد (enamad)  بگیریم تا مراجعه کنندگان بتوانند پرداخت الکترونیکی انجام دهند.

وی افزود: این پروژه مدتی به علت تغییرات وزارتخانه‌ای معطل مانده و پروسه بوروکراتیک آن طولانی شده بود که در آینده نزدیک حل می‌شود و حتما امسال طرح اجرایی و جزئیات آن اعلام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ درباره چگونگی استفاده از بیمه انفرادی گفت: بیمه‌های درمان انفرادی، بیمه‌های سلامت محور هستند و طوری نیست که فرد امروز بیمه شود و فردا خسارت بگیرد. فرد متقاضی به مراکز اعلامی ما رفته و مورد ارزیابی ریسک قرار می‌گیرد.

ریاحی‌فر ادامه داد: بنابراین فرد ابتدا ارزیابی و چکاپ می‌شود و درصورت سلامت مانند بیمه عمر تحت پوشش شرکت آتیه سازان حافظ قرار می گیرد.

وی درباره میزان حق بیمه تعیین شده برای بیمه درمان تکمیلی انفرادی نیز اظهار کرد: سه طرح متنوع با سقف پوشش های متنوع طراحی شده است که مبالغ حق بیمه دریافتی آن به ازای خدمات ، متفاوت است.