اخبار و اطلاعیه ها

در بازدید از شعب نوشهر، ساری و گرگان


دکتر ریاحی فر در ادامه بازدیدهای ادواری خود از شعب با حضور در شعبه نوشهر در جریان فعالیت های همکاران در این واحد اجرایی قرار گرفت.

دکتر ریاحی فر در ادامه بازدیدهای ادواری خود از شعب با حضور در شعبه نوشهر در جریان فعالیت های همکاران در این واحد اجرایی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی آتیه سازان حافظ : دکتر ریاحی فر مدیر عامل و عضو هیئت مدیره با بازدید از محل بایگانی با بیان این که اسناد مربوط به صندوق بازنشستگی کشوری و آموزش و پرورش می بایست در اختیار ایشان قرار گیرد بر بایگانی مبتنی بر نگهداری حداقل اسناد تاکید کرده و گفت: می توان آن بخش از اسناد بیمه شدگان را که الزام قانونی به حفظ آن در بایگانی نیست در اختیار بیمه شدگان قرار داد.

وی ضمن حضور در جمع همکاران و قرار گرفتن در جریان مشکلاتشان مقرر کرد با توجه به ظرفیت ها و قابلیت های این شعبه پیشنهاد تشکیل شعبه نوشهر با مدیریت مستقل به هیئت مدیره شرکت ارائه گردد.

شایان ذکر است شعبه نوشهر فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده و در حال حاضر یک چهارم عملیات بیمه گری استان مازندران را به عهده دارد.

دکتر ریاحی فر و هیئت همراه در ادامه با حضور در شعبه مرکزی استان مازندران در شهر ساری ضمن حضور در واحدهای مختلف در زمینه ساماندهی نیروی انسانی از نظر اعمال مدارک تحصیلی دستورات لازم برای مدیریت های ستادی صادر کرد.

ایشان با تاکید بر مدیریت بهینه منابع اعلام کرد به زودی برنامه افزایش اختیارات شعب با رویکرد تعادل بین منابع و مصارف با در نظر گرفتن هزینه های سرباری ابلاغ و هر واحد اجرایی در قالب یک SBU (واحدهای کسب و کار استراتژیک) اداره خواهد شد.

دکتر ریاحی فر ضمن گفت و گو با یکی از بیمه شدگان در جریان مشکل وی که ناشی از محدودیت در سقف ریالی خدمات بود قرار گرفت و ضمن دستور ارائه بسته های خدماتی مازاد بر بیمه تکمیلی به واحدهای ستادی برای افزایش پوشش بیمه ای توضیحات لازم را پیرامون این موضوع که حدود تعهدات توسط بیمه گذاران تعیین می گردد را به ایشان ارائه کرد.

وی همچنین از محل ساختمان شرکت در بهشهر بازدید و با توجه به ضرورت بهینه سازی و استفاده از این مکان دستوراتی را برای واحد های ستادی صادر کرد.

شایان ذکر است به دنبال این بازدید مدیر امور منابع انسانی و پشتیبانی شرکت و رئیس اداره پشتیبانی با حضور در استان نسبت به رفع مشکلات املاک و ساختمان های شرکت در سرخرود و بهشهر و گرگان اقدامات لازم را به عمل آوردند.

دکتر ریاحی فر در روز دوم بازدید با حضور در شعبه گلستان ضمن ابراز نارضایتی از محل قرارگیری همکاران در شعبه به دلیل محدودیت های فیزیکی با ابراز امیدواری نسبت به بهتر شدن شرایط با نقل مکان به ساختمان جدید شعبه ، دستور اضافه نمودن یک واحد دیگر از آن محل را برای استقرار همکاران صادر نمود.

ایشان در این بازدید با تاکید بر رعایت اصول هویت سازمانی بر یکسان سازی شکل تابلوها و معماری یکسان شعب دستوراتی را صادر کرد.

وی در دیدار با جناب آقای دکتر حسینی مدیر کل اداره کل سازمان بیمه سلامت استان در این بازدید ، بر فعال شدن شورای مناطق شرکت مطابق الگوی سازمان بیمه سلامت تاکید کرد.