آرشیو اخبار سلامت

پیام تسلیت رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران به مناسبت جان باختن عده ای از هموطنان
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران جان باختن عده ای از هموطنان عزیز را در حادثه ی غم بار سقوط هواپیما تسلیت گفت.
نظر رئیس کل بیمه مرکزی درباره آینده آتیه سازان حافظ
دکترعبدالناصر همتی، رئیس کل بیمه مرکزی امروز در نشست خبری به مناسبت دهه مبارک فجر که با حضور ۱۵۰ خبرنگار، عکاس و تصویر بردار برگزار شد، به تشریح دستاوردهای صنعت بیمه در سال جاری پرداخت و گفت: صنعت بیمه با سرعت و شناخت خوبی که مردم از خدمات این صنعت...
سخنگوی وزارت بهداشت: همه مراکز درمانی دولتی، موظف به پذیرش دفترچه بیمه سلامت هستند
سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه هیچ مرکز دولتی نیست که اجازه داشته باشد دفترچه ای را قبول نکند، گفت: ممکن است برخی مراکز خصوصی در این مورد تخطی کنند.
پیام تبریک رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران به مناسبت روز پرستار
مهندس طاهر موهبتی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار پیامی صادر کرد.
وزیر بهداشت در مراسم بزرگداشت روز پرستار:
صنف پرستاری بدون کمک دولت و مجلس نمی تواند به اهداف عالی و ملی برسد
وزیر بهداشت با بیان این که دانش، تجربه، تحمل، صبر، از خودگذشتگی، عاطفه، مدیریت و درک شرایط موجود از ویژگی های بارز پرستاران است، گفت: پرستار یک بیمار، خانواده وی را نیز مدیریت می کند چراکه آنها نیز در شرایط روحی و روانی مناسبی نیستند.
رئیس بیمارستان امید:
موفقیت طرح تحول سلامت در گرو بودجه کلان است
دکتر حسینی رئیس بیمارستان امید با بیان اینکه یارانه درمان بیمار را نباید پزشک و بیمارستان بپردازد،گفت: موفقیت طرح تحول سلامت در گرو تأمین بودجه کلان است. وی همچنین تأکید کرد؛ طرح تحول سلامت باید رابطه مالی بین پزشک و بیمار را قطع کند.
وزیر بهداشت در بازدید از سازمان بیمه سلامت ایرانیان:
بیمه‌ها باید آقایی کنند نه اینکه سرشان پایین باشد و نتوانند امر و نهی کنند/ ضرورت تخصیص بودجه سلامت از محل مالیات ها
وزیر بهداشت با اشاره به انتقال سازمان بیمه سلامت ایرانیان به وزارت بهداشت، گفت: البته این کار هنوز ناقص است و بخشی از تولیت بیمه‌ها در اختیار وزارت بهداشت نیست. سازمان‌های بیمه‌گر متعددی وجود دارد و اگر منابع تجمیع و سیاست‌ها واحد باشد، کارآمدتر...
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد:
ورود بیمه‌های تکمیلی به بیمارستان‌های تامین اجتماعی/استقرار نظام ارجاع داخلی تا پایان 96
درخشان از استقرار نظام ارجاع داخلی در مراکز درمانی خود تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: یکی از برنامه‌های ما نظام ارجاع داخلی است که ابتدا در پنج استان به صورت پایلوت به اجرا درآمد و اکنون به 10 استان رسیده است.
نگاهی به چالش‌های "پولی" سلامت ایرانیان
طرح تحول نظام سلامت در نیمه اردیبهشت 93 آغاز شد و از همان ابتدا وزیر بهداشت، بیمه‌ها را پاشنه آشیل این طرح خواند. این گزارش سعی دارد به این پرسش پاسخ دهد که طرح تحول برای سلامت مردم چه کرد و آیا این طرح منجر به افزایش فشار مالی به بیمه‌ها شده است؟ ...
معاون اجتماعی وزارت بهداشت:
باید زمینه‌های لازم برای مشارکت مردم در حوزه سلامت فراهم شود
   با حضور معاون اجتماعی وزیر بهداشت تاکید کرد که باید زمینه‌های لازم برای مشارکت مردم در حوزه سلامت فراهم شود. به گزارش ایسنا، دکتر سیدمحمدهادی ایازی در  گردهمایی خیرین مرکز آموزشی، درمانی و روان‌پزشکی...
نمایش 1 - 10 از 67 نتیجه
آیتم در هر صفحه 10
از 7